Servisní smlouvy Mercedes-Benz.

Chrání před neplánovanými náklady na údržbu a neočekávanými opravami.

Ať už máte jedno nebo více užitkových vozidel Mercedes-Benz: naše servisní smlouvy Mercedes-Benz Vás chrání před neplánovanými náklady na údržbu a neočekávanými opravami. Znamená to, že můžete provádět dlouhodobější plánování a soustředit se na svoji hlavní obchodní činnost a veškeré potřeby, které s tím souvisí.

Servisní smlouvu si můžete individuálně nastavit, neboť nabízíme výhodné smluvní podmínky speciálně uzpůsobené Vašim požadavkům. S naší servisní smlouvou Mercedes-Benz máte zajištěnu nejen osobní, ale i finanční bezpečnost. Platíte měsíčně pouze nízkou pevnou částku na základě modelu vozidla, požadovaného smluvního období a počtu najetých kilometrů.

Servisní smlouva se vyplácí díky své příznivé ceně a také z hlediska zachování hodnoty Vašeho vozu. Ať už jej budete řídit mnoho let, nebo jej budete chtít prodat, vždy se můžete spolehnout na kvalitu Mercedes-Benz. Je to proto, že všechny práce zahrnuté do naší servisní sady provádí výlučně odborníci v našich autorizovaných dealerstvích, přičemž používají vysoce kvalitní originální díly Mercedes-Benz.

Naše servisní smlouva je vždy zárukou jistoty:

Servisní smlouvy Mercedes-Benz zahrnují řadu služeb pro Váš nákladní automobil. Balíček uzpůsobený Vašim požadavkům Vám od samého začátku poskytuje záruku jistoty. Součástí tohoto balíčku je osvědčená kvalita Mercedes-Benz v rámci Evropy bez nutnosti platby v hotovosti. 

Služby můžete přizpůsobit svým individuálním potřebám a poskládat si vlastní bezpečnostní balíček – CharterWay Service Complete představuje nejkomplexnější nabídku služeb. Váš nákladní automobil bude od prvního kilometru v dokonalém stavu. K dispozici je sleva, pokud podepíšete smlouvu na plný servis a používáte servisní produkty FleetBoard „Service“ a „Uptime“.

DALŠÍ VÝHODY