Dynamické řízení a hospodárnost. To je cesta vpřed

Sprinter 4x2: vynikající manipulace

Sprinter 4x4: jasný favorit na silnici i v terénu.

Existuje mnoho cest k obchodnímu úspěchu - a ne všechny jsou dlážděné. S nadstandardním zapojitelným pohonem všech kol [1], se zvýšenou trakcí, vylepšenou jízdní stabilitou a systémem ADAPTIVE ESP® nové generace váš Sprinter překoná výzvy, představované mimořádně nepříznivými povětrnostními a silničními podmínkami. S elektronickým trakčním systémem 4ETS, který automaticky jednotlivě brzdí prokluzující kola, se zvyšuje točivý moment na kolech, jejichž pneumatiky mají dostatečný záběr.

Trvalý pohon všech kol [1] přenáší výkon motoru na všechna čtyři kola současně a rozděluje jej mezi přední a zadní nápravu v poměru 35:65.

Kromě pohonu všech kol je Sprinter k dispozici s různými prvky nastandardního vybavení, díky kterým je jeho terénní využití ještě bezpečnější a flexibilnější:

  • Pohon všech kol [1] - zapojitelný, také s nízkým rozsahem poměru
  • Regulace rychlosti jízdy s kopce (DSR) [2]
  • Terénní pneumatiky s hlubokým dezénem [3] (nadstandardní)

[1] K dispozici pro vybrané varianty. Viz technické údaje pro jednotlivé modelové varianty, pro které je k dispozici pohon všech kol.

[2] S tempomatem.

[3] Terénní pneumatiky s hlubokým dezénem jsou k dispozici pro vozidla s povolenou celkovou hmotností 3,5 t. Nejsou k dispozici s elektricky ovládaným schodem ani pro Sprinter NGT.

Sprinter

Mikrobus

Přednosti vozidla

Technické údaje a vybavení

Konzultace a nákup