Dynamické řízení a ziskovost. Vaše cesta vpřed.

Sprinter 4x2: vynikající řízení

Sprinter 4x4: jasný favorit i v terénu.

K profesnímu úspěchu vede mnoho cest – někdy daleko od zpevněných cest. Nadstandardní pohon všech kol dodávaný na požádání[1] s lepší trakcí, lepší stabilitou při řízení a nejmodernější generací ADAPTIVE ESP® umožňuje, aby se váš nový vůz Sprinter vypořádal s velkými výzvami i za nepříznivého počasí a při nepříznivém stavu vozovky. Elektronický trakční systém 4ETS, který automaticky a jednotlivě brzdí protáčející se kola, vytváří větší točivý moment přispívající k dostatečné trakci pneumatik.

Pohon všech kol [1] dodávaný na požádání přenáší výkon motoru na všechna čtyři kola současně a rozděluje ho mezi přední a zadní nápravu v poměru 35:65.

Kromě svých schopností pohonu všech kol přichází nový Sprinter s různými možnostmi vybavení, které umožňují ještě flexibilnější a bezpečnější provoz v terénu:

  • Pohon všech kol[1] – na požádání, včetně redukčního převodu.
  • Regulace rychlosti jízdy z kopce Downhill Speed Regulation (DSR) [2]
  • Zátěžové pneumatiky pro všechny typy terénu [3] (nadstandardní)

[1] K dispozici pro vybrané varianty. V technických údajích jednotlivých modelových variant zjistíte, pro který konkrétní model je pohon všech kol k dispozici.

[2] V kombinaci s tempomatem.

[3] Zátěžové pneumatiky pro všechny typy terénu jsou k dispozici pro vozidla s celkovou povolenou hmotností 3,5 t. Nejsou k dispozici v kombinaci s elektrickým prahem a/nebo s vozem Sprinter NGT.

Sprinter

Skříňová dodávka

Přednosti vozidla

Technické údaje a vybavení

Konzultace a prodej