Dynamické ovládání a hospodárnost. To je cesta vpřed

Sprinter s pohonem 4x2: vynikající ovládání

Sprinter s pohonem 4x4: jasný favorit na vozovce i v terénu.

Existuje mnoho cest k obchodnímu úspěchu - a ne všechny jsou vydlážděné. S nadstandardním pohonem všech kol [1], zvýšenou trakcí, větší jízdní stabilitou a systémem ADAPTIVE ESP® nejnovější generace váš Sprinter dokáže překonat překážky, jako je mimořádně nepříznivé počasí a extrémně špatný stav vozovky. S elektronickým trakčním systémem 4ETS, který automaticky brzdí jednotlivá prokluzující kola, se zvýšený točivý moment přenáší na ta kola, jejichž pneumatiky se na vozovce dostatečně drží.

Pohon všech kol [1] zároveň přenáší výkon motoru na všechna čtyři kola a rozděluje jej mezi přední a zadní nápravu v poměru 35:65. 

Kromě pohonu všech kol má nový Sprinter k dispozici různé možnosti vybavení, díky nimž bude terénní užívání vozidla ještě bezpečnější a flexibilnější: 

  • Pohon všech kol [1] - snadné řazení s nízkým poměrem převodových stupňů
  • Downhill Speed Regulation (DSR) [2]
  • Terénní pneumatiky s hlubokým běhounem [3] (nadstandardní)

[1] K dispozici ve zvolených variantách. Jednotlivé varianty modelů, pro které je k dispozici pohon všech kol, viz technické údaje.

[2] Ve spojení s regulací rychlosti.

[3] Terénní pneumatiky s hlubokým běhounem jsou k dispozici pro vozidla s celkovou povolenou hmotností 3,5 t. Není k dispozici ve spojení s elektricky ovládaným schodkem ani pro Sprinter s motorem NGT.

Sprinter

Valník

Přednosti vozidla

Konzultace a prodej