Převodovka a podvozek. Program Sport.

Marco Polo ACTIVITY

Hnací systém pro každý cíl.

Varianty podvozku

  • Podvozek Basic Plus přesvědčí dobrými jízdními vlastnostmi, velmi tichým chodem a špičkovou jízdní dynamikou (součást standardní výbavy).
  • Komfortní podvozek zajišťuje příjemnou jízdu, tichý chod a současně skvělou dynamiku vozu (příplatková výbava).

[1] Automatická převodovka 7G-TRONIC PLUS je dodávána jako standardní výbava pro model Marco Polo ACTIVITY 250 d (kombinovaná spotřeba paliva: 5,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 153 g/km)* a v kombinaci s pohonem všech kol 4MATIC. Pro ostatní modely je v závislosti na motoru k dostání jako příplatková výbava nebo není k dostání.

[2] Komfortní podvozek je dodáván jako příplatková výbava pro Marco Polo ACTIVITY v závislosti na motoru nebo je u některých modelů součástí standardní výbavy.

[*] Více informací o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních vozidel obsahuje publikace „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO2-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ [„Směrnice o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny u nových osobních vozidel“], která je k dostání zdarma na prodejních místech a ve společnosti Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Marco Polo ACTIVITY

Fascinace

Fakta