Bydlení. Multifunkční prostor.

Marco Polo ACTIVITY

Perfektně kompatibilní s různorodými životními styly.

Velké cíle nebo krátké trasy – v modelu Marco Polo ACTIVITY naleznete variabilně využitelný prostor, v němž můžete uskutečnit obojí. S komfortními sedadly, které se pro řidiče a spolujezdce na předním sedadle otáčejí dozadu, vytvoří výklopný stolek útulné posezení pro jídlo, hry nebo plánování. Pobyt Vám zpříjemní důmyslné detaily – jako jsou nasazovací držáky nápojů a elektricky výklopná okna v zadní části vozu. A velkorysý zavazadlový prostor pojme velké množství zavazadel, sportovní výbavy nebo rekreačních potřeb.

  Vše pro cestování

  • Otočná komfortní sedadla pro řidiče a spolujezdce, která se mohou otočit tak, aby při přestávkách během jízdy směřovala do zadního prostoru. Spolu se zadním lavicovým sedadlem tak vznikne útulné posezení.
  • Výklopný stolek, díky kolejnicovému systému flexibilně posuvný, se dvěma sklopnými deskami stolu. Pokud není stolek využíván, lze jej snadno sklopit do sloupku stolku.
  • Třímístné komfortní lůžko s prodloužením lze v několika krocích přeměnit na prostor na spaní, umožňuje přepravu dlouhých předmětů a lze ho flexibilně posunovat v systému vodicích kolejnic.
  • Dvě zásuvky pod třímístným lavicovým sedadlem jako komfortní lůžko, do kterých lze uložit například lůžkoviny.

  Marco Polo ACTIVITY

  Fascinace

  Fakta