Mercedes-Benz Intelligent Drive. Vizionářský.

Marco Polo ACTIVITY

Přijeďte do cíle pohodlně a bezpečně.

Mercedes-Benz Intelligent Drive kombinuje inovativní jízdní asistenční a bezpečnostní systémy, které podporují řidiče a usnadňují jim řízení. Další výrazné prvky: sada pro parkování s kamerou 360°[1] a LED Intelligent Light System dostupné za příplatek.

  Inteligentní jízda.

  • "Sada pro parkování s kamerou 360°[1] (příplatková výbava) nabízí komplexní podporu při hledání parkovacího místa, při parkování a manévrování a zobrazuje bezprostřední okolí vozu na media displeji. Sada pro parkování dostupná za příplatek usnadňuje řidiči vyhledávání parkovacího místa, parkování a manévrování díky aktivnímu parkovacímu asistentu a zpětné kameře. Zpětná kamera dostupná za příplatek přináší fotorealistické zobrazení oblasti okolo vozidla a pomáhá zabránit poškození při parkování a manévrování. LED Intelligent Light System zlepšuje výhled řidiče, a tudíž i bezpečnost při jízdě, automatickým přizpůsobením osvětlení povrchu vozovky různým jízdním podmínkám. Asistent dopravního značení [2] upozorňuje řidiče na detekované značky rychlostního omezení a zákazu předjíždění, čímž mu usnadňuje jeho práci."

  Pozorný průvodce na cestách.

  Přínosná podpora

  • Sada asistentů jízdy v pruzích (příplatková výbava) podporuje řidiče pomocí asistenta jízdy v pruzích a asistenta hlídání mrtvého úhlu při udržení vozidla v jízdním pruhu a při změně jízdního pruhu na víceproudých silnicích.
  • Adaptivní tempomat DISTRONIC[3] (příplatková výbava) automaticky udržuje minimální vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu.
  • COLLISION PREVENTION ASSIST[4] (příplatková výbava) v sobě spojuje regulaci odstupu, varování před kolizí a brzdového asistenta BAS PRO.
  • Asistent bočního větru (standardní výbava) pomáhá zamezit vybočení z jízdního pruhu při nárazech bočního větru.
  • Asistent bdělosti řidiče ATTENTION ASSIST (standardní výbava) dokáže pomocí četných parametrů rozpoznat typické známky únavy a varovat řidiče.
  • Systém PRE-SAFE®[5] (příplatková výbava) dokáže v předstihu rozpoznat kritické jízdní situace a včas provést bezpečnostní opatření.

  Asistenční systémy

  1] Sada pro parkování s kamerou 360° je dostupná pouze pro Marco Polo a Marco Polo HORIZON.

  [2] Asistent dopravního značení je součástí příplatkového vyspělého multimediálního systému COMAND Online, který je k dostání jako příplatková výbava pro modely Marco Polo a Marco Polo HORIZON.

  [3] Adaptivní tempomat DISTRONIC je dostupný pouze pro modely Marco Polo a Marco Polo HORIZON.

  [4] COLLISION PREVENTION ASSIST je za příplatek dostupný i samostatně.

  [5] Pro Marco Polo ACTIVITY náleží asistent potkávacích světel k rozsahu výbavy „sada jízdních asistentů“ namísto systému PRE-SAFE® automatické řízení světel.

  [6] Aktivní parkovací asistent je k dispozici též ve spojení s příplatkovou sadou pro parkování a se sadou pro parkování s kamerou 360°.

  [7] Asistent jízdy v pruzích je dostupný jako příplatková výbava pro vůz Marco Polo v kombinaci s příplatkovou sadou asistentů jízdy v pruzích a příplatkovou sadou jízdních asistentů.

  [8] Asistent hlídání mrtvého úhlu je dostupný výhradně jako součást příplatkové sady jízdních asistentů a příplatkové sady asistentů jízdy v pruzích.

  Marco Polo ACTIVITY

  Fascinace

  Fakta