Prodej velkoodběratelům dodávkových vozů
a kompaktních vanů Mercedes-Benz

Vítáme Vás na stránce velkoodběratelů společnosti Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.

Ke každodenním úkolům v obchodě patří zajišťování bezporuchového chodu Vaší dopravy pomocí prvotřídního poradenství a speciálně přizpůsobených vozidel. Pokud Vaše firma využívá ve svém autoparku vozidla v oblasti 2 - 5,5 t celkové hmotnosti, pak je tady naše společnost právě pro Vás.

Naše oddělení pro velkoodběratele Vám předkládá nabídku našich dodávkových vozů a kompaktních vanů - CITAN, VITO, SPRINTER a třídy V. Jsme připraveni vypracovat pro Vás nabídky šité na míru - budou vyhovovat jak technickým potřebám, tak i ekonomickým možnostem Vaší firmy.
Dle dle velikosti vozového parku a rozsahu spolupráce, která by byla pro Vaši firmu optimální, Vám předložíme cenovou nabídku zároveň s možností financování, které zajišťuje naše sesterská společnost Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.

Součástí naší nabídky je také dlouhodobý pronájem vozidel včetně správy vozového parku - CharterWay - který zaručuje, že budete do Vašich vozidel pouze, za předem dohodnutý měsíční poplatek, doplňovat pohonné hmoty.

Jsme připraveni Vás kdykoliv a kdekoliv navštívit a promluvit si o Vašich dopravních potřebách.

    Doporučte stránku