Pullman – státní sedan pro nejvyšší standardy

Tento státní sedan fascinuje svou elegantní kombinací nezbytné tradice a průkopnických inovací. Charakteristickými znaky tohoto impozantního vozidla jsou honosné rozměry, nadčasová elegance a komplexní maximální ochrana značky Mercedes-Benz.

  • Prestižní vzhled: dlouhý rozvor třídy S je u modelu Pullman ještě prodloužen o dalších 1,15 m a ztělesňuje tak historické dimenze. Vyšší střecha usnadňující nástup do vozidla a zejména dlouhý rozvor vytvářejí vzhled, který se dokonale hodí pro státní příležitosti.
  • Nadstandardní bezpečnost: nejvyšší možná ochrana nepředstavuje u tohoto státního sedanu luxusní doplněk, ale významný konstrukční prvek. Splňuje požadavky nejvyšší třídy ochrany, VR6/VR7. Princip integrované ochrany přímo od výrobce byl v tomto vozidle přiveden k dokonalosti.
  • Exkluzivní interiér: ušlechtilé dřevo a vysoce kvalitní kůže, mistrovské zpracování a nejmodernější komunikační a zábavní systémy zajišťují nejvyšší úroveň pohodlí.
  • Mobilní konferenční místnost: zadní část vozidla s protilehlými sedadly má velkorysé rozměry a od první řady sedadel ji lze oddělit pomocí optoelektronické přepážky – pro důstojnou atmosféru a diskrétní diskuse.

Výrobky a služby mohly od uzávěrky této stránky projít změnami.

Doporučte stránku

Filozofie

Vozidla a technologie