Pohon všech kol – stálý hnací moment pro všechna kola.

Podstatně lepší stabilita řízení a trakce i při nejrozmanitějších charakteristikách povrchu vozovky: Nové kupé třídy S se pyšní jedním z nejsilnějších stálých pohonů všech kol na trhu: systém pohonu všech kol 4MATIC. Je vždy v provozu, takže převyšuje systémy, které aktivují pohon všech kol, když zjistí nedostatečnou trakci.

Díky vlastnímu vývoji u Mercedes-Benz nejsou třeba žádné zámky diferenciálů, protože systém elektronického řízení distribuuje trakční sílu do všech čtyř kol.

Za tímto účelem systém jízdní bezpečnosti ESP® skvěle ladí s elektronickým trakčním systémem 4ETS. Automatické brzdicí pulzy zlepšují výkon při rozjezdu na kluzkém povrchu a rovněž zlepšují stabilitu při kritických manévrech.

Pohon všech kol 4MATIC kompenzuje nepříznivý vliv nekvalitního povrchu, protože distribuuje točivý moment vždy v poměru 45 : 55 mezi přední a zadní nápravu.

Nízká hmotnost: Díky kompaktnímu designu, inteligentnímu výběru materiálů a vysoké účinnosti je hmotnost jen o něco málo vyšší než u podobných modelů s pohonem zadních kol.

Model AMG: Výkonově orientovaný systém pohonu všech kol 4MATIC nového kupé S 63 AMG 4MATIC vyvinutý Mercedes-AMG nabízí kombinaci maximální trakce a dynamického řízení typických pro AMG a nepřekonatelného potěšení z jízdy. Směrem dozadu vyvážené rozdělení točivého momentu v poměru 33 : 67 a rovněž mírný základní uzamykací efekt působící proti počátečnímu nedotočení volantu, které je typické pro systémy pohonu všech kol. Výsledkem je na jedné straně lepší jízdní bezpečnost a přilnavost na mokrých nebo zimních vozovkách a na straně druhé lepší boční dynamika pro ještě energičtější akceleraci.

  Podrobnější informace:

  [1] Údaje uvedené pro spotřebu paliva a emise CO2 byly získány v souladu s předepsaným měřicím postupem (nařízení [ES] 715/2007 ve stávajícím platném znění). Tyto údaje se netýkají konkrétního vozidla a nejsou součástí produktové nabídky. Jsou uvedeny výlučně pro účely srovnání různých modelů vozidel.

  Doporučte stránku

  Kupé třídy S

  Fascinace

  Fakta

  Informace o prodeji