Aplikace na cesty

Drive Kit Plus pro iPhone® [1]

Se „Sadou řidiče Plus pro iPhone®“ bude Váš iPhone® 4/4S zcela integrován 
do vozu třídy A. Integrace probíhá pomocí interakce 
aplikace Mercedes-Benz s názvem „Digital DriveStyle“ s rozhraním „Drive Kit Plus pro iPhone®“ ve vozu, kde bude iPhone® připojen a nabíjen.
Aplikace „Digital DriveStyle? je ke stažení k dispozici zdarma v obchodu App Store iTunes® [2]. V aplikaci jsou rozšířené funkce bezproblémově integrovány do nového revolučního uživatelského rozhraní a jsou zobrazovány na displeji vozu [3]. S připojeným přístrojem iPhone® je možné aplikaci „Digital DriveStyle“ spolehlivě a pohodlně ovládat ergonomicky tvarovaným ovladačem.
Některé funkce aplikace „Digital DriveStyle“:

  • Pokročilé navigační řešení Garmin® s dopravními informacemi v reálném čase stahovanými z internetu, vyhledávání Zajímavých míst a 3D mapové zobrazení.
  • Funkce vyhledávání míst je poskytována společností Google™ prostřednictvím Zajímavých míst a zobrazení StreetView™ a přenosem místa určení do navigace.
  • Osobní rádio AUPEO!™ s individuálním výběrem hudebního programu.
  • Internetové rádio s vnitrostátními i mezinárodními stanicemi.
  • Přístup k názvům skladeb uložených ve Vašem iPhonu®.
  • Příspěvky přátel ze sítí Facebook® a Twitter® jsou čteny nahlas[4].
  • Sociálně-interaktivní zážitek prostřednictvím sdílení a komentářů, např. názvu právě přehrávané písně nebo místa určení podle navigace na sítích Facebook® a Twitter®.
  • Glympse™: Sdělujte svým přátelům – v reálném čase – svou současnou polohu, rychlost Vašeho vozu a předpokládaný čas příjezdu.
  • Intuitivní funkce vyhledávání vozu CarFinder s automatickým uložením polohy vozu do přístroje iPhone®. Pomocí integrované funkce navigace pro pěší v přístroji iPhone® je možné pohodlně nalézt vůz jiné osoby.

[1] Předpokládaná dostupnost od 4. čtvrtletí 2012.

[2] Aplikace „Digital DriveStyle“ je dostupná v obchodech App Store iTunes® v Německu, Francii, Itálii, Spojeném království, Rakousku a Švýcarsku. Obchody App Store iTunes® v dalších zemích budou následovat.

[3] V kombinaci s Audio 20 CD nebo COMAND Online.

[4] Jazyky: němčina, angličtina, italština, francouzština.

Doporučte stránku

Přehled

Vybrané příslušenství pro jednotlivé modely