Efektivněji jezdit, efektivněji stavět.

Při vývoji a konstrukci Arocsu bylo realizováno mnoho technických opatření, která sledují jediný cíl – více účinnosti. A to konkrétně méně spotřeby a méně nákladů. Od prvního dne. A po celou dobu užívání.

S Arocsem bude stavební doprava účinnější než kdy předtím. Šetří totiž na důležitém místě – na spotřebě. Podstatným faktorem je automatizovaná převodovka Mercedes PowerShift 3, která je u Arocsu montována standardně. Ale vysoká účinnost Arocsu začíná již mnohem dříve. U jeho silných motorů Euro VI, které nejenže spotřebují méně paliva, ale mají také delší životnost. Přídavné spotřebiče s optimalizovanou spotřebou, aerodynamika a nízký valivý odpor přispívají dále k nižším nákladům na pohonné hmoty.

K úspoře paliva navíc přispívá podpora řidiče, kterou zajišťuje FleetBoard® EcoSupport, a za příplatek dostupná analýza použití FleetBoard®.

Pro snížení celkových nákladů jsme u Arocsu navíc prodloužili intervaly údržby závisející na stupni zatížení a vybavili jej konstrukcí umožňující snadnou opravu i údržbu. Úspornost Arocsu zvyšuje také prodloužená životnost mnoha součástí a v neposlední řadě snadná montáž nástaveb.

Vše ve všem: Arocs přispívá při každém použití ve stavební dopravě rozhodující měrou k tomu, abyste na cestách byly ještě efektivnější a úspěšnější. Každý den.