Profesionál pro profesionály při práci.

Abyste byli na použití v přidružených stavebních odvětvích ještě lépe připraveni: nově konstruované kabiny, které přesvědčí lepší ergonomií a pracovním komfortem. Kromě toho Vás nadchnou nové, silné motory Euro VI ve standardní výbavě, za příplatek dodávaná automatizovaná převodovka Mercedes PowerShift 3 i suverénní jízdní vlastnosti.

S novým Ategem máte k dispozici novou generaci nákladních vozidel, která disponují řadou nových výbav. Tak zvládá nové Atego těžkou práci v přidružených stavebních odvětvích ještě lépe.

Kabina, výbavy

Nově konstruované kabiny dodávají Ategu nejen výrazný, nezaměnitelný vzhled, nýbrž přesvědčí také působivými vnitřními hodnotami: Atego je dostupné ve třech různých variantách kokpitu pro perfektní orientaci na daný účel použití, které v kombinaci s novým sdruženým přístrojem, novým multifunkčním volantem a pohodlnými sedadly zaručují vysoký komfort při jízdě i při práci. Všechny ovládací prvky a úložné prostory jsou ergonomicky uspořádané a umožňují jednoduchou obsluhu.

Motory, převodovka.

Při jízdě Vám bude ihned jasné: mnoho nových silných stránek Atega poznáte okamžitě při jeho používání. Mezi ně patří například nové řízení, nově vyvinuté vedení zadní nápravy, 6stupňová manuální převodovka Mercedes GearShift i 4 a 6válcové řadové motory se zvýšeným výkonem, které jsou zároveň maximálně úsporné.

Jízdní komfort, připravenost pro nástavby.

A protože jsou požadavky na práci s vozidlem v přidružených stavebních odvětvích velmi rozmanité, nezůstává nové Atego ani v připravenosti pro nástavby pozadu. To začíná různými přípravami z výroby a kabinami pro posádku dostupnými za příplatek zdaleka nekončí. Celkem vzato to znamená, že s novým Ategem jste na každodenní použití v přidružených stavebních odvětvích připraveni lépe než kdykoli předtím. Dnes i do budoucnosti.