Vysoká kvalita, vynikající spolehlivost a efektivita.

Nové Atego přesvědčuje v každém ohledu. Protože nejenže má v sobě vynikající vlastnosti svého předchůdce, ale proto, že tyto silné stránky dále rozvíjí.

Udržitelnou hodnotu nového Atega odráží vlastnosti jako je kvalita, vynikající spolehlivost i dlouhá životnost a odolnost. Kromě toho se nespočet nových výbav a technických opatření starají o to, pokud jde o efektivitu a použití, že máte u nového Atega k dispozici nákladní vozidlo, které je přesvědčivé jak v účetnictví, tak i na stavbě. Dalšími výhodami jsou ještě vyšší připravenost pro nástavby a vyšší ekologická přijatelnost. To vše podtrhuje hodnotu nového Atega a činí z něj vozidlo první volby pro přidružená stavební odvětví.

Konkrétně lze uvést například nové a obzvláště úsporné 4 a 6válcové řadové motory zaměřené na budoucnost. Neboť s těmito motory splníte již nyní emisní normu Euro VI, která vstoupí v platnost v roce 2014. Automatizovaná převodovka Mercedes PowerShift 3 v příplatkové výbavě, nově uspořádané, ergonomické pracoviště řidiče a obzvláště suverénní jízdní vlastnosti jsou dalšími přednostmi, kterými se nové Atego vyznačuje. Navíc nově koncipovaný design exteriéru a interiéru podtrhuje jeho vyšší hodnotu. Jak vidíte, s novým Ategem vstupuje do přidružených stavebních odvětví pravý profesionál, který při každodenním použití nenechá téměř žádné otázky bez odpovědi. Je to profesionál, který může rozhodujícím způsobem přispět k tomu, že Vaše cesty v přidružených stavebních odvětvích budou ještě výhodnější. Nastupte si.