Služby.

Bezvýhradný servis pro bezvýhradné nákladní vozidlo.

Pro ještě vyšší efektivitu a vyšší připravenost k použití v lehké distribuční dopravě je k dispozici hustá síť servisních středisek s prodlouženými otvíracími dobami Mercedes-Benz Service24h, FleetBoard®, CharterWay a množství specialistů, kteří Vám rádi pomohou. Bez výhrad.

Pro veškeré servisní práce je Vám v celé Evropě k dispozici okolo 1800 servisních středisek Mercedes-Benz, z nichž mnohá mají otevřeno do 22 nebo dokonce do 24 hodin. Pro rychlou pomoc v případě poruchy nebo nehody je Vám nepřetržitě k dispozici služba Mercedes-Benz Service24h. Stačí jeden telefonát a my se postaráme o všechno ostatní. Kromě toho umožní naši školení zaměstnanci a efektivní logistika dílů obzvláště krátké doby potřebné k opravě a zaručí, aby Vaše nové Atego mohlo opět co nejdříve pokračovat v cestě. Nabídky pevných cen, u kterých již předem víte, jaké náklady Vás čekají a jak dlouho potrvá oprava či údržba, zjednoduší proces údržby a oprav. Také použití originálních náhradních dílů Mercedes-Benz je nedílnou součástí dlouhé životnosti a podporuje výkonnost i udržení hodnoty Vašeho nového Atega.

TruckStore.

Partner Mercedes-Benz pro použitá vozidla – převezme od Vás nákladní vozidlo jakékoliv značky na protiúčet nebo je odkoupí. Vedle velkého výběru vozidel nabízí TruckStore například 12měsíční záruku na hnací ústrojí. Na přání Vám TruckStore zaručí zůstatkovou hodnotu a odkoupí Váš vůz na konci stanovené doby používání.

ProfiTraining.

Při školení Mercedes-Benz ProfiTraining se naučíte plně využívat potenciál svého Atego. Navíc si můžete osvojit vše, co vyžaduje zákon o kvalifikaci řidičů z povolání. Na přání poskytneme školení ProfiTraining také u Vás nebo u prodejce Mercedes-Benz ve Vaší blízkosti.