Dodává rozhodujícím hodnotám ještě větší důraz.

Na první pohled – a po mnoha tisících kilometrů.

Nové Atego přesvědčí v každém směru. Nejen proto, že v sobě nese vynikající vlastnosti svého předchůdce, ale také proto, že tyto silné stránky dále zdokonaluje.

K tomu patří například vysoká kvalita, spolehlivost, stejně jako i jeho konstrukce navržená pro dlouhou životnost. Kromě toho se nespočet nových výbav a technických opatření starají o to, že pokud jde o efektivitu a použití, máte u nového Atega k dispozici nákladní vozidlo, které je přesvědčivé jak v účetnictví, tak i v každodenním použití. Dalšími výhodami jsou: vyšší připravenost pro nástavby a vyšší ekologická přijatelnost. To vše podtrhuje hodnotu nového Atega a činí z něj vozidlo první volby pro lehkou distribuční dopravu.

Konkrétním příkladem jsou nové, progresivní a zvlášť úsporné 4válcové a 6válcové řadové motory. Tyto motory splňují již nyní emisní normu Euro VI, která vstupuje v platnost až v roce 2014, s obzvlášť vysokou hospodárností. Automatizovaná převodovka Mercedes PowerShift 3 ve standardní výbavě, mimořádně suverénní jízdní vlastnosti a atraktivní hliníkové ráfky dodáváné v rámci příplatkové výbavy jsou dalšími znaky, jimiž se nové Atego odlišuje od běžných vozů své třídy. Jeho hodnotu podtrhuje navíc nově koncipovaný design interiéru. Například nově ztvárněné, ergonomické pracoviště řidiče, dostupné ve třech různých variantách kokpitu. Celkový dojem dotváří výbavy, jako je kožený volant a komfortní odpružené sedadlo, dostupné v příplatkové výbavě. Vidíte tedy, že v podobě nového Atega je Vám nabízeno nákladní vozidlo pro lehkou distribuční dopravu, které nenechá téměř žádné otázky nezodpovězené. A současně je vozidlem, jež může přispět k dalšímu zvýšení Vašeho zisku v distribuční dopravě. Nastupte si prosím!