Karoserie a konverze

Mercedes-Benz – výkonný partner pro karoserie a konverze

Mercedes-Benz Vám nabízí individuální řešení pro Váš konkrétní provoz a pokrývá každý typ speciálního požadavku a speciální karoserie.
Výrobci komerčních vozidel, jako je Mercedes-Benz, běžně staví standardizované podvozky sestávající z rámu s hnací jednotkou, nápravy a kabiny. Ti, kteří stavějí karoserie, na nich často staví plošiny, které mohou mít vozové plachty na zakrývání nákladu, popřípadě sklápěče nebo jiná speciální zařízení.

Kontakt mezi výrobci takových speciálních karoserií a společností Mercedes-Benz je zprostředkován především portálem. Tato platforma slouží k poskytování informací, jako jsou například tabulky technických dat, nákresy a také novinky ohledně nových produktů nebo řešení.

Společnost Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks (CTT) Vám nabízí na míru upravená řešení pro Vaše konkrétní požadavky týkající se karoserií nákladních vozů. Spolupracujeme s vybranými partnery a vyvíjíme a realizujeme individuální požadavky zákazníků mimo standardní programový rozsah s ohledem na konfiguraci, funkčnost a technologii nákladního vozu. Od těch nejdrobnějších modifikací po vysoce komplexní individuální výrobu. Slovo „nelze“ pro nás neexistuje – to je jasná zpráva pro naše zákazníky. Řekněte nám, jaké jsou Vaše požadavky, a pomozte nám vyvinout individuální řešení pro Vaše individuální potřeby.

Pro více informací ohledně konverzí CTT prosím kontaktujte autorizovaného zástupce společnosti Mercedes-Benz.

FURTHER BENEFITS