Portál ohledně stavby karoserií

Co tam najdu?

Najdete zde více než 1,1 milionu informačních položek, 2D nákresy a 3D data týkající se více než 25 000 vozidel značky Mercedes-Benz, které jsou k dispozici dvacet čtyři hodin denně a po celém světě. Kromě toho je zde mnoho aplikací, rad a tipů za účelem urychlení zpracování Vaší objednávky nebo produktového marketingu.

Spolu s informacemi portál poskytuje možnost předat Vaše obchodní a kontaktní údaje naší prodejní organizaci, a tak těžit z jednoho z mnoha našich modelů spolupráce. Tři hlavní pracovní oblasti, „Informace“, „Spolupráce“ a „Můj portál“ jsou Vám k dispozici a pomohou Vám s Vaší každodenní prací. Následuje několik informací o každé z nich.

Výuková videa

Struktura a funkce vysvětlené v krátkých videích

Informace: přímo u zdroje

Jaké údaje ohledně vozidla potřebujete? Zde naleznete širokou řadu informací. S novým designem a intuitivním naváděním uživatelů se k potřebným informacím dostanete mimořádně rychle.

Spolupráce: příběh úspěchu

Nabízení, získávání a využívání informací. Tato oblast tvoří živý základ pro naše běžné aktivity. Oba partneři zde poskytují obsah a témata – a oba z nich náležitě těží.

Můj portál: zcela individuální

Tato oblast je čistě pro Vás, abyste si portál uzpůsobili dle svých požadavků. Vy zvolíte obsah nebo novinky, stejně jako filtry, které si přejete mít rychle na dosah.