Mercedes-Benz Profit Academy IV


Dovolte nám nyní představit Mercedes-Benz Profit Academy IV, jedinou aktivitu na trhu, která slučuje školení řidičů s využitím telematických systémů Fleetboard a špičkové techniky Mercedes-Benz v praxi. Při přípravách jsme vycházeli z faktu, že v dnešní době je kladen stále větší důraz na profitabilitu, hospodárnost a šetrnost k životnímu prostředí. Neustále se zvyšující cena pohonných hmot, omezená možnost prosazovat „naftové“ doložky u Vašich zákazníků, narůstající náklady na mýtné a další vlivy nutí všechny k zamyšlení nad možnými úsporami. Společnost Mercedes-Benz si tyto faktory uvědomuje a stále hledá způsoby, jak dopravcům pomoci v jejich snažení o snížení provozních nákladů.

Jako důkaz pro Vás máme připraveno nové vozidlo Mercedes-Benz Actros, které můžete vyzkoušet po dobu tří týdnů za cenu pouhých 12 500,- Kč. K tomuto vozidlu navíc získají Vaši řidiči odborné školení hospodárné jízdy od profesionálních školitelů. Při této příležitosti bude řidič zařazen do celostátní soutěže o zajímavé ceny. Výsledky celého testu Vám budou prezentovány po uplynutí zkušební doby tří týdnu. Tyto výsledky pro Vás zpracujeme a na jejich základě poradíme jak efektivněji využívat nákladní vozidla.

Jestliže chcete být u Mercedes-Benz Profit Academy, přihlaste se prosím u Vašeho prodejce na všeobecný seminář pod názvem „Mercedes–Benz Profit Academy“. Tento seminář vytvořený a podporovaný společností Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. je zaměřen především na snížení provozních nákladů vozidel v nákladní dopravě.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

profitacademy@daimler.com