Varianty kabiny

Protože nevěříme v kompromisy: Kabiny orientované na praktické využití

Díky šířkám 2 500 mm a 2 300 mm a délce 2 300 mm, delším než u předchůdce tohoto modelu, nový model Actros s kabinami CompactSpace, ClassicSpace, StreamSpace, BigSpace a GigaSpace splňuje prakticky všechny požadavky týkající se prostoru, vybavení a pohodlí.

Větší orientace na praktické využití a vyšší pohodlí

Celkem s pěti druhy střech, dvěma šířkami a výběrem různých výšek nabízí celkem jedenáct variant kabiny nového vozu Actros ideální platformu pro řidiče, aby si mohli svou práci užít a dobře zvládali dálkovou přepravu. Pro všechny kabiny je nadstandardně dodávána celá řada doplňkového příslušenství, které činí pracovní a obytný prostor ještě individuálnějším a pohodlnějším.

CompactSpace

Kabina CompactSpace široká 2 300 mm, plochou střechou a 170 nebo 320 mm vysokým tunelem motoru, se hodí především pro přepravu automobilů.

ClassicSpace

Kabina ClassicSpace široká 2 300 mm, plochou střechou a 170 nebo 320 mm vysokým tunelem motoru, je vhodná pro regionální dálkovou přepravu. Nadstandardně je k dispozici také s rovnou podlahou.

StreamSpace

Kabina StreamSpace široká 2300 mm je navržena pro jednoho řidiče ve vnitrostátní přepravě. Kromě variant s tunelem motoru vysokým 170 nebo 320 mm je jako nadstandard k dispozici s rovnou podlahou, což umožňuje vitřní světlou výšku* 1,97 m, obytný prostor je zvětšený o 100 litrů a úložný objem o 70 litrů ve srovnání s předchůdcem. Kabina StreamSpace se dodává rovněž s šířkou 2 500 mm a rovnou podlahou – pro ještě větší svobodu pohybu a větší úložný prostor při použití v mezinárodní dálkové přepravě. Díky nízkému odporu kabina StreamSpace přispívá k nižší spotřebě paliva a ve srovnání s ostatními kabinami nového modelu Actros nabízí nejlepší poměr aerodynamiky a obytného pohodlí.

BigSpace a GigaSpace

Kabina BigSpace s rovnou podlahou, světlou výškou* 1,99 m a šířkou 2500 mm se dokonale hodí pro mezinárodní přepravu. Mezi její charakteristické vlastnosti patří velká svoboda pohybu a dostatek úložného prostoru. Konkrétně: 5 700 litrů vnitřního prostoru a úložného objemu 890 litru.

Pouze kabina GigaSpace nabízí více prostoru a pohodlí. Byla navržena pro mezinárodní dálkovou přepravu a nabízí optimální úložný objem, která vyhoví potřebám dvou řidičů. S objemem o 920 litrů větším, o 50 litrů větším úložným prostorem a světlou výškou* 2,13 m nejen působí prostornějším dojmem než kabina MegaSpace – je zde také mnohem více prostoru na vše, co je třeba mít s sebou na palubě.

* Mezi sedadly.