Nová dimenze flexibility.

Každý úkol v těžké nákladní dopravě je specifický. Proto je nový tahač Actros do 250 tun skutečným mistrem flexibility a schopnosti přizpůsobit se individuálním požadavkům svému oboru.

Bez ohledu na to, zda přepravujete mobilní nebo pásové jeřáby či těžké náklady, jako jsou zdvíhací portály, konstrukce nástaveb nebo speciální vagony – v případě nového tahače Actros do 250 tun máte k dispozici obzvlášť robustní a odolné vozidlo, které lze flexibilně nasadit a čelit s ním každé výzvě, kterou přináší těžkotonážní nákladní doprava.

Kromě vysoce výkonného hnacího ústrojí se nový tahač Actros do 250 tun vyznačuje širokým spektrem speciálních vlastností. Patří k nim pevná, vysoce odolná konstrukce – od mimořádně stabilního zesíleného rámu po podvozek a komponenty odpružení, které jsou optimalizovány pro těžkou nákladní přepravu, jakož i nápravy speciálně zkonstruované pro těžké náklady.

Kromě toho byly pracovním úkolům přizpůsobeny robustní přípojky vpředu a vzadu, například posuvné spojovací zařízení s pátým kolem, které zajišťuje vyšší úroveň flexibility v každodenním provozu. K dalším příkladům toho, jak je nový tahač Actros do 250 tun ovlivněn konečným použitím a příslušnými aplikacemi, patří optimalizované umístění nádrže na AdBlue®, vertikální nosič baterie a přípojných zařízení, výfukový systém podle normy Euro VI, nadstandardní nášlapné hliníkové ochranné kryty kol a snadno přístupná manipulační lávka za kabinou. Aby mohl být výkon nového tahače Actros do 250 tun převeden do maximální trakce při použití s přívěsy připojenými tažnou tyčí, je jako nadstandard k dispozici vyvažovací plošina.

Jak můžete vidět: S novým tahačem Actros do 250 tun jste výborně připraveni k plnění mnoha nejrůznějších úkolů v těžké nákladní dopravě.