Originální příslušenství pro vozidla Actros

Z hvězdičky hvězda

Bohatá nabídka originálního příslušenství Mercedes-Benz pro vozidla Actros uspokojí Vaše nejrůznější požadavky na Vaše nákladní vozidlo. Naše výrobky splňují nejvyšší nároky na kvalitu, komfort a praktickou využitelnost v každodenním provozu.

Exteriér Vašeho vozidla Actros bude zářit: Lesklý chrom a ušlechtilá ocel – to jsou materiály, jimiž dodáte Vašemu Actrosu individuální vzezření. Mimořádný vzhled Vám zajistí například paket chromovaných dílů, příslušenství z ušlechtilé oceli leštěné do vysokého lesku, aerodynamické spoilery nebo svítilny LED s dlouhou životností – vše v nejlepší kvalitě Mercedes-Benz a ideálních rozměrech.

Interiér spojuje ergonomické a funkční uspořádání s estetickým ztvárněním. Individualita nového Actrosu nalézá pokračování v interiéru se sportovními ozdobnými prvky z hliníku a příhodným volantem s kombinací kůže a hliníku. Více komfortu a pořádku v kabině umožní odkládací prostory a úložný box na straně spolujezdce.
Také v oblasti elektrické výbavy máme všechno, co potřebujete, abyste byli vždy dosažitelní prostřednictvím rádia, telefonu nebo radiostanice a zůstali v kontaktu s okolním světem.