Originální příslušenství pro vozidla Axor

Nadstandard pro experty

Aby Vaše pracoviště odpovídalo především Vašim osobním představám.

První dojem je rozhodující. A to přirozeně platí také pro Váš Axor. Proto nabídka originálního příslušenství Mercedes-Benz pro exteriér zahrnuje velký počet nadstandardních prvků výbavy, jimiž můžete Vašemu vozidlu dodat naprosto mimořádný vzhled. Nabídka vnějších zušlechťujících prvků začíná ozdobnými fóliemi a sahá od vzduchových deflektorů na boční okna, přes příslušenství pro kola, až k lesklým ozdobným prvkům z chromu a ušlechtilé oceli. Určitě si pro Vaše nákladní vozidlo vyberete to nejvhodnější.

V interiéru Vašeho nákladního vozidla strávíte hodně času, a proto byste se v něm měli cítit velmi dobře. Naše rozsáhlá nabídka příslušenství do interiéru Vám umožní dosáhnout ještě většího komfortu a individuálního uspořádání kabiny. Můžete si vybrat ozdobné prvky z ušlechtilého dřeva, individuální čalounění sedadel, praktické přídavné úložné prostory a odkládací přihrádky nebo různé detaily jako zrcátko na holení. Splníme Vám každé přání.

Nastoupíte, vyrazíte na cestu a díky moderní technice budete vždy dosažitelní. Naši nabídku završují přední a zadní kamerové systémy, různá rádia, řešení mobilního spojení a klasická radiostanice CB. Přejeme Vám hodně zábavy při vybírání.