Hardware FleetBoard

Ekonomičnost je otázkou technologie. A technologie je základem systému FleetBoard

(Nově pro dálkovou přepravu) všechny požadavky jsou splněny s tou nejvyšší ekonomičností. To zahrnuje vestavěný hardware FleetBoard. FleetBoard Vás podporuje v řízení vozového parku s telematickými řešeními, takže máte plnou kontrolu nad jeho efektivitou. Systémy FleetBoard TiiRec a FleetBoard DispoPilot jsou vítěznou kombinací, která Vám může pomoci v úspěchu.

FleetBoard TiiRec. Srdce řízení vozidla

FleetBoard TiiRec je koncovým zařízením pro přenos technickýcn údajů pro každé vozidlo s rozhraním. Integrovaný modem GSM/GPRS a přijímač GPS umožňují komunikaci prostřednictvím mobilních sítí a propojení veškerých informací s polohovacími údaji, např. s polohou vozidla. Vozidlo lze identifikovat prostřednictvím vložené karty řidiče FleetBoard nebo DTCO.

Systém DispoPilot poskytuje flexibilní hardware pro správu přepravy a je dostupný ve dvou variantách:

DispoPilot.mobile. Zapojte a vyrazte.

Vozidlo potřebuje systém DispoPilo.mobile, aby mohlo mít přístup k službám zaměřeným na správu přepravy. Dotykové zařízení s barevným displejem může být vyjmuto z jeho stojanu a zahrnuje snímač čárových kódů pro zaznamenávání baleného zboží. Další funkce zahrnují možnost digitálního podpisu a přímou komunikaci s centrálou prostřednictvím objednávkového formuláře a volnoformátového textu.

Nadstandardně může být systém integrován do navigačního systému. Navigace také zahrnuje další funkce, jako je Lane Keeping Assistant (asistent udržování jízdního pruhu) a plánování trasy, které zohlední přepravu nebezpečných látek.

DispoPilot.guide: Tato varianta je instalovaná permanentně a má velkou obrazovku. Koncové zařízení pro kabinu má 7“ (17,8 cm) obrazovku a poskytuje dostupný vstup do světa profesionální správy přepravy.

FleetBoard TiiRec a DispoPilot se ovládají prostřednictvím dálkových aktualizací.