Originální příslušenství Mercedes-Benz

Originální příslušenství Mercedes-Benz završí vzhled Vašeho vozu.

Ať už se jedná o dálkovou přepravu, nebo náročný rozvoz na krátké vzdálenosti, originální příslušenství je ideálně uzpůsobeno k práci a životu na cestách. Obsahuje praktické a užitečné součásti, které Vám budou pomáhat při práci a poskytnou Vám vše, co žádáte z hlediska účinnosti a bezpečnosti. Přesně tak, jak vyžaduje každodenní praxe. A jak to máte rádi.

Originální příslušenství také zvýrazňuje vizuální přitažlivost Vašeho nákladního automobilu Mercedes-Benz a dodává mu zcela osobní charakter. Individuální design a vytříbené detaily příslušenství splňují nejpřísnější normy.
Naše nabídka obsahuje také produkty pro zvýšení komfortu při práci, spánku a odpočinku.

Originální příslušenství znamená osvědčenou kvalitu na cestách. Všechny výrobky v programu originálního příslušenství musí splňovat stejné normy vysoké kvality jako vyráběné díly. Každá součást našeho příslušenství musí v náročných testech přesvědčit o tom, že vydrží každodenní používání v nákladním automobilu.
Od elektromagnetické kompatibility přes letní a zimní zkoušky až po nárazové testy – pouze příslušenství, které úspěšně projde nezbytnými zkouškami, bude splňovat nároky na praktické použití a Vaše specifické potřeby.

Originální příslušenství je dostupné pouze v servisech Mercedes-Benz, jejichž zaměstnanci Vám také podrobně poradí. Rozsáhlý přehled veškerého originálního příslušenství najdete také ve velkém katalogu Mercedes-Benz. Nebo se zeptejte autorizovaného prodejce Mercedes-Benz, který Vám rád poradí a pomůže.