Originální motorový olej Mercedes-Benz

Olej, který si zaslouží hvězdu.
Kdo zná nejlépe vlastnosti, které by měl mít perfektní olej pro naše vozy? Naši vědci a inženýři, kteří se svojí inovativní energií, odbornými znalostmi a mnoha lety zkušeností zkonstruovali také naše motory. Vyvinuli speciální mazivo pro Váš vůz: originální motorový olej od společnosti Mercedes-Benz. 

Vyšší výkon díky nižšímu tření
Nejdůležitějším úkolem je snížení mechanického tření. Náš motorový olej si dokáže skvěle poradit s mechanickým a tepelným zatížením. Složky a přídatné látky, které byly pečlivě vybrány tak, aby vyhovovaly konkrétním normám kvality pro motory Mercedes-Benz, zajišťují jejich vysokou účinnost a vysoký výkon. 

Bezpečí v mnoha situacích. 
100% spolehlivost – od minus 30 stupňů do plus 260 stupňů. Při tepelném zatížení, ať již horkem, nebo chladem, by nemělo docházet ke ztrátám způsobeným odpařováním, zachovány by měly zůstat vlastnosti proudění a lubrikační vlastnosti a olej musí spolehlivě vykonávat všechny své funkce.

Maximální houževnatost
Vyměňte olej, ať jej nemusíte měnit tak často. Originální motorový olej Mercedes-Benz je mazivo, které se nejen ideálně hodí pro Vaše vozidlo, ale které se navíc vyznačuje výjimečnou houževnatostí. Při pravidelných výměnách si můžete být jisti, že Váš motor si udrží stálou funkčnost a vysoký standard činnosti.

Nižší spotřeba. Nižší emise. Vyšší výkon.
Díky svým zvláštním vlastnostem Vám originální motorový olej Mercedes-Benz zcela jasně pomůže s hospodárnou jízdou. Snižuje tření, obsahuje vysoce účinné přídatné látky, díky kterým vydrží déle, a pomáhá zajišťovat stabilně vysoký výkon. Můžete využívat úplný potenciál motoru v různých jízdních podmínkách, a přesto spotřebujete méně paliva.

Prospívá rovněž životnímu prostředí: díky spolupráci s našimi nejmodernějšími systémy dodatečné úpravy výfukových plynů pomáhá snižovat emise škodlivých látek.