Služby pro Váš nákladní automobil

Ztělesňujeme partnerství – pro Vás a Vaše vozidlo.

Odpovídáme za celosvětovou činnost společnosti Mercedes-Benz Trucks v oblasti servisu a náhradních dílů a prostřednictvím kompletní nabídky služeb a originálních náhradních dílů Mercedes-Benz zajišťujeme optimální údržbu a opravy Vašeho vozidla. Je pro nás důležité, abyste se svým nákladním automobilem neztratili mobilitu nebo abyste ji znovu co nejdříve získali. Protože Vaše mobilita je naše poslání.

Víme, že rychlost je pro Vás a pro Vaše podnikání důležitá, a proto se Vám ve společnosti Mercedes-Benz dostane rychlé opravy nebo servisu. 
Rozsáhlá celosvětová síť, kterou tvoří přibližně 1800 servisních center Mercedes-Benz, je tu pro Vás s provozní dobou podle Vašich potřeb: až do 22.00 hodin, do půlnoci nebo dokonce 24 hodin denně! 
Provádíme rozsáhlé údržbářské a opravárenské práce v nejvhodnějším čase: když Vaše vozidlo není zapotřebí na silnici. To Vám pomůže minimalizovat dobu odstávky Vašich nákladních automobilů, což znamená vyšší ziskovost Vašeho podnikání.

Náš servisní personál je díky pravidelnému školení vždy obeznámen s nejmodernější technologií. Tyto odborné znalosti jsou pro Vás přínosem – i ve chvílích, kdy musíte udělat neplánovanou zastávku. V takových případech Vás naši pracovníci 24hodinového servisu vrátí co nejrychleji zpět na cestu.

Tohle všechno je základem pro pevné, dlouhodobé partnerství založené na důvěře. Ať už potřebujete údržbu, opravu nebo 24hodinový servis – jsme tu pro Vás – vždy – a všude, kde nás potřebujete!