Profesionální správa údržby.

Udržujeme Váš vozový park a Vaše podnikání v chodu

Profesionální správa údržby je zárukou toho, že Vaše podnikání nebude trpět zbytečnými odstávkami.  
Za použití špičkových komunikačních metod Vám pomáháme organizovat údržbářské práce na Vašem osvědčeném nebo novém modelu Actros, Arocs nebo Antos prostřednictvím funkce FleetBoard.

Prostřednictvím nadstandardní funkce FleetBoard „Service“ může Váš servisní partner Mercedes-Benz dostávat veškeré relevantní údaje o údržbě a opotřebení. S pomocí těchto informací může servisní partner Mercedes-Benz vypracovat optimalizovaný plán údržby. Výhoda pro Vás spočívá v tom, že lze zkombinovat veškeré nezbytné práce a že termíny těchto prací mohou být naplánovány na správnou dobu. Od recepce servisu Mercedes-Benz obdržíte kvalifikované informace o cenách a čase, aniž byste museli dopravovat své vozidlo do dílny. Znamená to, že se můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost a že díky maximálnímu využití Vašich nákladních automobilů jsou náklady a doba odstávky sníženy na minimum.

Co je dobré vědět: Zasílají se pouze údaje, které jsou nezbytné pro identifikaci vozidla a plánování údržby (VIN, počet najetých kilometrů, předpokládaná údržba, údaje o opotřebení brzd, data prohlídek atd.). Nejsou zasílány žádné informace, z nichž by bylo možné vyčíst údaje o řidiči, době jízdy, stylu jízdy, poloze, trase či užitečném zatížení vozidla. Po úspěšném provedení údržby jsou údaje zcela vymazány a nejsou sdíleny s žádnými třetími stranami.

VÍCE INFORMACÍ