Chytřejší a rychlejší řešení s kartou MercedesServiceCard.

S kartou MercedesServiceCard můžete bezhotovostně a za atraktivní sazby nakupovat palivo nebo platit mýtné. S pomocí bezplatné karty MercedesServiceCard můžete kromě jiných užitečných služeb využívat také Servis24h s bezhotovostními platbami.

Prostřednictvím našeho partnera UTA můžete s kartou MercedesServiceCard využívat zásobovací síť zahrnující více než 35 000 naftových čerpacích stanic po celé Evropě. Na základě toho lze pro konkrétní cesty poskytovat doporučení ohledně čerpání paliva za účelem optimalizace nákladů. Prostřednictvím systému UTA Drive & Save® Pro můžete jednoduše kontrolovat aktuální náklady na palivo a podle různých kritérií je porovnávat s plánovaným čerpáním paliva. Připojení k systému FleetBoard umožňuje kontrolovat věrohodné čerpání paliva.

S kartou MercedesServiceCard můžete také bezhotovostně platit po celé Evropě mýtné za atraktivní sazby. S pomocí palubního elektronického systému pro výběr mýtného, zejména se zařízením UTA MultiBox®, můžete rychleji projíždět mýtnými stanicemi.

S kartou MercedesServiceCard můžete čerpat také další užitečné služby, jako je trajektová doprava, pneuservis, kombinovaná doprava nebo pronájem vozidel – platit lze jednoduše a pohodlně pomocí karty.

S bezplatnou kartou MercedesServiceCard lze navíc ještě rychleji využívat Servis24h, neboť karta umožňuje jednodušší, a tím i rychlejší koordinaci opravárenských prací v případě poruchy v zahraničí. Díky tomu můžete dříve pokračovat v jízdě. 

Poskytovány jsou i další služby zaměřené na optimalizaci nákladů, jako je administrativní podpora při refundaci DPH a při částečné náhradě spotřební daně v některých evropských zemích. 

Další informace najdete na naší internetové stránce: www.MercedesServiceCard.com