Servisní smlouva Mercedes-Benz

S námi sázíte od začátku na jistotu

Ať máte jedno nebo větší počet užitkových vozidel Mercedes-Benz, naše servisní smlouva Mercedes-Benz Vás ochrání před náklady na údržbu a neočekávané opravy. Díky tomu můžete sestavovat dlouhodobé plány a soustředit se na Vaše podnikání a s ním spojené požadavky.

Sestavte si Vaši individuální servisní smlouvu, neboť Vám nabídneme nejlepší smluvní podmínky, které budou přizpůsobeny speciálně Vašim požadavkům. S naší servisní smlouvou získáte nejen osobní, ale i finanční jistotu. Budete totiž platit jen malou měsíční splátku, jejíž výše je určena typem vozidla a požadovanou dobou trvání smlouvy a počtem ujetých kilometrů.*

Výhodou servisní smlouvy je příznivá cena a zachování hodnoty Vašeho vozidla: Ať budete s vozidlem jezdit mnoho let nebo je budete chtít prodat – vždy se můžete spolehnout na kvalitu Mercedes-Benz, neboť veškeré práce v rámci Vašeho servisního paketu budou provádět výhradně odborníci našich autorizovaných partnerů s využitím velmi kvalitních originálních dílů Mercedes-Benz.

* podle podmínek servisní smlouvy Mercedes-Benz