Informace o dílnách pro dílenský personál.

Vítejte v části věnované nezávislým dílnám a nezávislým provozovatelům.

Síť servisu a dílů
Centrální on-line platforma pro nezávislé servisy podle BER s technickými informacemi o údržbě a opravách. Zde naleznete podrobnější informace o digitální servisní knížce (DSK), nové on-line servisní brožuře. 
Provozujete nezávislou dílnu v rámci Evropského hospodářského prostoru (EHP) a nabízíte profesionální údržbářský a opravárenský servis pro vozy Mercedes-Benz a smart?
Zde najdete vše, co potřebujete vědět o bezproblémovém servisu: pokyny k údržbě a opravám, informace o dílech, software a hardware pro diagnostiku vozidel. Dále jsou zde k dispozici podrobné informace o zařizování dílny, specializované nástroje s možností zvláštního vyhledávání a objednávání a obchod TechInfo pro vyhledávání a on-line objednávání technické literatury.

Dílenský informační systém
DIS Vám poskytuje servisní informace připravené podle požadavků uživatelů a obsahuje celý soubor servisní literatury zhruba od roku 1985. Dílenský informační systém obsahuje veškeré technické popisy obsažené v příručkách k opravě a údržbě, schémata zapojení a množství dalších informací potřebných k účinnému provádění údržbářského a opravárenského servisu na vozech Mercedes-Benz a smart (DIS). Systém také dodává data pro dílenské zakázky ve formě operačních textů, standardních textů, paušálních sazeb a pracovních jednotek (ASRA). DIS a ASRA jsou dvě nezávislé aplikace, které lze objednávat a používat samostatně nebo ve vzájemné kombinaci.

    Elektronický katalog součástek
    Elektronický katalog součástek (EKS) Vám pomůže co nejrychleji najít všechny díly, které potřebujete k údržbě a opravám. Obsahuje správné informace o všech modelových řadách vozidel od 70. let. Své údaje o dílech můžete ukládat nebo tisknout přímo ve formě nákupních seznamů.

    Platforma TIPS
    TIPS je univerzální systém zpracování dat pro globální výměnu technických informací, znalostí a řešení na všech servisních úrovních.