Použití ve smíšeném provozu

Po silnici nebo po kolejích

Nejdříve budete posunovat těžký náklad po kolejích, pak sjedete z kolejí na silnici a pojedete tam, kde na vás bude čekat další úkol. To zvládne pouze jediný vůz - Mercedes-Benz Unimog pro smíšený provoz.

Velká tažná síla: s vozem Unimog pro smíšený provoz budete mít k dispozici plnohodnotnou posunovací lokomotivu. Je skvěle uzpůsobený pro kapacitu nákladu až 1000 t. Je vybaven pro výjimečné případy provozu a pro komfortní řízení. Nejenže ušetříte až 60% kupní ceny oproti konvenční posunovací lokomotivě, ale rovněž výrazně ušetříte na palivu a dalších výrobcích nezbytných pro provoz. A další peníze ušetříte za údržbu, servis a dílčí/generální prohlídky. Schopnost vozu Unimog bezprostředně měnit typ provozu vám pomůže ušetřit čas i peníze. Jednoduše přejeďte s vozem Unimog po silnici k dalšímu úkolu a pomocí zdvižného a pivotního systému jej v několika minutách přesuňte na koleje. Vše, co potřebujete, je pevný úsek kolejí o délce zhruba 5 metrů.

Protože je vůz Unimog pro smíšený provoz profesionálním nosičem vybavení, lze jej rovněž využívat pro celou řadu úkolů na železniční infrastruktuře. Od prořezávání nadměrně vzrostlých stromů po čištění a údržbu kolejí, od údržby trolejového vedení po odstraňování sněhu z trati. Vůz Unimog můžete rovněž převést na práci mimo koleje, např. jako zimní úklidové vozidlo pro svůj výrobní závod.

VÍCE INFORMACÍ