Přizpůsobí se Vašim potřebám na 100 %

Inovativní, efektivní a spolehlivý.

Nový Sprinter je natolik univerzální, že najdete přesně to pravé pro vaši přepravní potřeby a vypadá tak dobře, že přiláká pozornost.

Díky svým mnoha variantám vozidel vám umožní nastavit jak ekonomické modely start- (například s pohonem předních kol ), jakož i na míru přizpůsobené skříňové dodávky přesně pro jejich použití, s vyzvednutím podvozku nebo tourery s reprezentativně uspořádaným prostorem pro cestující.

Vizuálně atraktivní a ještě atraktivnější v práci.

Nová skříňová dodávka Sprinter je výjimečná i svým vzhledem. Vychází z moderního konceptu Čistoty smyslů společnosti Mercedes-Benz. Renovací prošla rovněž kabina řidiče - spojuje v sobě vysoce kvalitní design a výjimečnou funkčnost. Například inteligentní, modulární koncept úložného prostoru a bezklíčové startování 

Vaše mobilita 4.0.

Na požádání vám můžeme poskytnout i nejrůznější druhy rádií, multimediální systémy a připojení k internetu.

Nabízíme vše od držáků pro smartphony až po rádia s rozhraním Bluetooth® a funkcí hands-free, s propojením do multimediálního systému. Systém disponuje dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a nabízí rychlou zabudovanou navigaci s 3D displejem a možností připojení smartphonu.

Displej je snadno ovladatelný a čitelný.

Přesně podle vašich požadavků

Chcete, aby vaše dodávka byla zejména praktická a hospodárná? Nebo očekáváte zejména pohodlí?

Sprinter má obojí – a mnoho dalšího: Základ našich variant tvoří skříňová dodávka a Tourer, stejně jako podvozková vozidla nebo valník s jednou kabinou a vícemístná kabina.

Nabízíme také čtyřválcový motor, nepřeberné množství příplatkové výbavy, nejrůznější varianty odpružení a specifická řešení navržená našimi techniky.

Poskytne vám cestu k úspěchu.

Sprinter je navržen tak, aby byl především bezpečný.

Zejména díky karoserii, jejíž stabilitu zajišťuje její konstrukce a materiální složení. 

K tomu můžete přidat několik asistenčních systémů. Každý řidič se přece někdy může dostat do situace, kdy ocení pomoc.

Hospodárný ve všech směrech.

Když si vyberete Sprinter, vybíráte si vozidlo, které svou hospodárnost prokazuje již déle než dvě desetiletí.

Nový Sprinter v tomto úspěchu pokračuje díky své výjimečné kvalitě a spolehlivosti.

Z jeho hospodárnosti těžíte hned od začátku: je to vůz s pohonem předních kol za atraktivní cenu. Navíc nabízíme bezpočet možností konfigurace, a vy si tak můžete objednat přesně to, co potřebujete.