Řiďte výkonně a hospodárně.

4 motory.

Přehled motorů Sprinteru:

  • řadový čtyřválcový vznětový motor ve třech různých výkonových variantách
  • šestiválcový vznětový motor [vozidlo Sprinter registrované jako osobní vůz: kombinovaná spotřeba paliva: 8,2 l/100 km; emise CO₂, kombinované: 214 g / km; Třída účinnosti: C] [1][*]

[1] Sprinter Tourer registrovaný jako osobní vůz: Spotřeba paliva ve městě/mimo město/kombinovaná: 9,4/7,5/8,2 l/100 km; emise CO₂, kombinované: 214 g / km; Třída účinnosti: C. Uvedené hodnoty spotřeby paliva platí pouze u automatické převodovky bez pohonu všech kol (příplatková výbava).

[2] Standardní šestistupňová manuální převodovka v kombinaci se šestiválcovým vznětovým motorem OM642 bude dostupná od IV. čtvrtletí 2018.

[3] Oxidy dusíku (NOx) zahrnují oxid dusnatý (NO) a oxid dusičitý (NO2).

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a podrobnosti o emisích CO2 u nových osobních vozidel najdete v publikaci „Leitfaden über den Kraftstoffverbrauch, die CO₂-Emissionen und den Stromverbrauch neuer Personenkraftwagen“ (Směrnice zabývající se spotřebou paliva, emisemi CO2 a spotřebou elektrické energie u osobních vozidel), která je zdarma dostupná ve všech prodejnách a na webu Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Všechny důležité informace o nabízených motorech, včetně údajů o spotřebě a výkonu, najdete v části „Technické údaje a zařízení> Motory“.

Sprinter

Tourer

Výhody produktu

Technické údaje a výbava

Konzultace a nákup