Jeho objem nákladového prostoru má váhu: nové Vito

Vito Skříňová dodávka – dychtivě čeká na váš příští úkol

Vito Skříňová dodávka kráčí mílovými kroky, aniž by jej cokoli překvapilo.Je pravým profesionálem pro náročné úkoly, výjimečně disponovaným pro reprezentaci vašeho podniku. Jeho specialitou je nakládání. Ale může si toho naložit ještě mnohem více, zatímco jiní přecenili své síly.Díky délce a maximálnímu objemu nákladového prostoru až 306 cm a 6,9 m3 může Vito Skříňová dodávka přepravit až 1064 kg a při zvýšení celkové povolené hmotnosti na 3,2 t až 1365 kg (s pohonem zadních kol). Ale hmotnost není vším: Nakládání je snadné díky širokým nakládacím otvorům a nízkému nakládacímu prahu.


V případě nadstandardních levých posuvných dveří jsou k dispozici tři vstupy, jimiž lze naložit až tři europalety. Kotevní lišty na podlaze nákladového prostoru a uvazovací lišty na jeho bocích nabízejí flexibilní a bezpečné možnosti upevnění nákladu.

  • Maximální plocha pro náklad 3,97 m2 u kompaktní verze, 4,38 m2 u dlouhé verze a 4.76 m2 u extra dlouhé verze
  • Maximální ložná délka 259 cm kompaktní verze, 283 cm u dlouhé verze a 306 cm u extra dlouhé verze
  • Užitečné zatížení až 1314 kg u vozidel s pohonem předních kol
  • Prostor až pro tři europalety v dlouhé a extra dlouhé verzi, nakládání je možné zezadu a posuvnými dveřmi, jako nadstandard jsou též k dispozici druhé posuvné dveře na levé straně
  • Přepážka přes celou šířku vozu (nadstandardní) – k dispozici též s pevně zabudovaným oknem
  • Dřevěná podlaha s uvazovacími oky pro zajištění nákladu

Vito

Skříňová dodávka

Přednosti vozidla

Technické údaje a vybavení

Konzultace a nákup