Ask Mercedes.

Váš inteligentní virtuální asistent.*

*

Nezapomínejte prosím, že se aplikace Ask Mercedes nesmí používat během jízdy. Aplikace Ask Mercedes je aktuálně k dispozici pro novou Třídu E a S. Další modelové řady budou následovat v roce 2018.

Ask Mercedes App


Ask Mercedes má odpověď.

Ask Mercedes App


Ask Mercedes má odpověď.

Muž sedí v kokpitu a míří smartphonem s otevřenou aplikací Ask Mercedes na volant. Pomocí značek rozšířené reality, na které lze kliknout, vysvětluje aplikace funkce tlačítek na volantu.

Ask Mercedes je inteligentní virtuální asistent, se kterým zažijete Váš Mercedes zcela novým způsobem. Díky funkci rozšířené reality se hravě seznámíte s funkcemi četných ovládacích prvků. Máte konkrétní dotaz? Jednoduše jej zadejte jako text nebo hlasovým zadáním do chatu a obdržíte vhodnou odpověď. Komplikovaná témata jsou jednoduše a srozumitelně vysvětlena pomocí obrázků nebo videí "jak na to".

Pro možnost využití funkce rozšířené reality potřebujete aplikaci Ask Mercedes. Ptát se a chatovat můžete ale také prostřednictvím ostatních kanálů, jako je Facebook Messenger, Amazon Alexa nebo Google Home. Tak je Ask Mercedes k dispozici kdykoliv a všude, nezávisle na tom, jaký upřednostňujete komunikační kanál.

Nyní vyzkoušejte: stáhněte si Ask Mercedes bezplatně nebo chatujte přes Facebook Messenger.

Virtuální asistent


Váš inteligentní virtuální asistent.

Můžu jít vůbec se svým vozem Mercedes na internet? A jak můžu jezdit ještě sportovněji? Ask Mercedes Vám poradí jak dál.

Virtuální asistent


Váš inteligentní virtuální asistent.

Můžu jít vůbec se svým vozem Mercedes na internet? A jak můžu jezdit ještě sportovněji? Ask Mercedes Vám poradí jak dál.

Pohled do otevřených dveří řidiče vozu Mercedes-Benz třídy E. Žena sedí v kokpitu. Jednu ruku má položenou na levé noze, ve druhé ruce drží svůj smartphone s aktivovanou aplikací Ask Mercedes.

Dlouhé hledání a listování v návodu k obsluze je již včerejškem. Ask Mercedes Vám snadno, srozumitelně a názorně vysvětlí všechny důležité funkce Vašeho vozu Mercedes. Přejete si vědět, jak funguje Váš parkovací asistent? Nebo jak spojit Váš mobil s vozidlem? Ask Mercedes Vám ukáže, jak na to.

Přemýšlíte o pořízení elektromobilu? Zajímá Vás, jaké modely EQ nyní budou uvedeny na trh? Ask Mercedes má odpověď na Vaše otázky kolem elektromobility u společnosti Mercedes-Benz.

Chat


Chatujte s Ask Mercedes.

Poznejte lépe Vaše vozidlo.

Chat


Chatujte s Ask Mercedes.

Poznejte lépe Vaše vozidlo.

Muž drží svůj smartphone v rukou a chatuje s Ask Mercedes. Pozadí je mlhavé.

V chatu okamžitě získáte vhodnou odpověď na mnoho otázek k celému vozidlu. Vaše otázky můžete zadat hlasem nebo jako text. Odpovědi probíhají multimediálně: jako text, obrázek, video "jak na to" nebo prostřednictvím odkazu na uživatelskou příručku online.

Kromě aplikace Ask Mercedes můžete samozřejmě s Ask Mercedes komunikovat také přes Facebook Messenger, Amazon Alexa nebo Google Home. A přitom nemusí jít vždy jen o Vaše vozidlo. Vyzkoušejte si to!

Rozšířená realita


Zažijte Váš vůz Mercedes s rozšířenou realitou.

Rozšířená realita


Zažijte Váš vůz Mercedes s rozšířenou realitou.

Žena sedí v kokpitu a míří smartphonem s aktivovanou aplikací Ask Mercedes na volant. Díky značkám rozšířené reality jsou v rámci aplikace vysvětleny funkce tlačítek na volantu.

S aplikací Ask Mercedes můžete využívat funkci rozšířené reality. Aktivujte aplikaci a přejíždějte kamerou Vašeho smartphonu přes kokpit a středovou konzolu Vašeho vozu Mercedes. Aplikace rozpozná všechny ovládací prvky a varovné kontrolky a vysvětlí jejich funkci. Názorně a velmi srozumitelně. Aktuálně k dispozici pro novou třídu E a S. Pro další konstrukční řady bude dostupnost následovat v roce 2018.

Dbejte prosím na to, že aplikaci Ask Mercedes není dovoleno používat během jízdy.

Stáhnete si ji přímo teď bezplatně nebo chatujte přes Facebook Messenger!