Digitální návody k obsluze.

Interaktivní zážitek z funkcí vozidla.

Ask Mercedes App


Váš inteligentní virtuální asistent.

Ask Mercedes App


Váš inteligentní virtuální asistent.

Na fotografii vidíte Key Visual k aplikaci Ask Mercedes. Znázorněn je smartphone s následujícím obsahem displeje: "Any questions?", pod tím kruh a tři tečky. V pozadí je kruh s přechodem barev magenta a cyan.

Dlouhé hledání a listování v návodu k obsluze je již včerejškem. Díky funkci rozšířené reality Vám Ask Mercedes snadno, srozumitelně a názorně vysvětlí všechny důležité funkce Vašeho vozu Mercedes.

Přejete si vědět, jak funguje Váš parkovací asistent? Nebo jak spojit Váš mobil s vozidlem? Ask Mercedes Vám ukáže, jak na to. Ptát se a chatovat můžete prostřednictvím několika kanálů, jako je aplikace, Facebook Messenger, Google Home nebo Amazon Alexa. Pro využívání funkce rozšířené reality potřebujete aplikaci Ask Mercedes. Stáhnete si ji nyní bezplatně nebo chatujte přes Facebook Messenger.

Dbejte prosím na to, že aplikaci Ask Mercedes není dovoleno používat během jízdy.
Ask Mercedes je aktuálně k dispozici pro novou třídu E a S. Další konstrukční řady budou následovat v roce 2018.

Guides App


Návod k obsluze pro smartphone nebo tablet.

Guides App


Návod k obsluze pro smartphone nebo tablet.

Na obrázku je několik smartphonů s otevřenou aplikací Guides App.

Návody k obsluze Mercedes-Benz pro Váš smartphone a tablet: aplikace Mercedes-Benz Guides poskytuje na Vašem smartphonu nebo tabletu návody a funkce vyhledávání pro Váš Mercedes a také užitečné tipy, např. k pomoci při defektu. Tyto návody k obsluze momentálně nejsou k dispozici pro všechny vozové třídy.

Návod k obsluze online


Všechny informace pro bezpečné ovládání. Také pro starší modely.

Návod k obsluze online


Všechny informace pro bezpečné ovládání. Také pro starší modely.

S návodem k obsluze online je možné se jednoduše a interaktivně seznámit s funkcemi vozidla.

Seznámit se funkcemi, porozumět ovládání, získat přehled: návod k obsluze online Vám otevírá interaktivní přístup k velkému množství informací o Vašem vozidle. Zažijte důležité a zajímavé podrobnosti pomocí textů, obrázků a názorných animací.