Permanentní potěšení!

Permanentní potěšení!

Nový Mercedes-AMG A 35 4MATIC jako atraktivní výkonné vozidlo představuje v každém ohledu ideální vstup do světa AMG Driving Performance. Specifický kryt chladiče AMG, přední ochranný panel s dekory na otvorech pro přívod vzduchu, přední splitter a ozdobné prvky ve stříbrném chromu hovoří jasnou řečí tvarů: řečí Mercedes-AMG. Další typický prvek AMG: za příplatek dostupná 19palcová kola ve vícepaprskovém designu a boční prahové nástavce AMG. Atraktivní výbava nejen po vizuální stránce.

Okamžité připojení.

Mercedes-AMG A 35 4MATIC ‒ interiér.
Mercedes-AMG A 35 4MATIC ‒ podvozek.

Okamžité připojení.

Výkon se zrcadlí v každém detailu: interiér nového modelu Mercedes-AMG A 35 4MATIC vynikne s novým multimediálním systémem MBUX a zejména se stylem zobrazení v režimu Supersport s kulatým otáčkoměrem uprostřed. Emotivní inscenace a intuitivní struktura ovládání na dvou displejích společně vytváří širokoúhlý kokpit. Další inovace: specifická a nově ztvárněná středová konzola AMG s touchpadem a přídavnými spínači pro ovládání funkcí jako ESP, manuální režim převodovky a adaptivní nastavení tlumení.

Nový Mercedes-AMG A 35 4MATIC je poháněn nově vyvinutým čtyřválcovým 2litrovým motorem s turbodmychadlem a výkonem 225 kW<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p> (306) k, který zrychlí z 0 na 100 km/h za 4,7 sekundy. Standardní pohon všech kol rozděluje hnací sílu plně variabilně od čistě předního pohonu kol až po distribuci v poměru 50 : 50. Pohon AMG Performance 4MATIC spojuje optimální trakci s velkým potěšením z jízdy. Dvouspojková převodovka AMG SPEEDSHIFT DCT 7G zajišťuje se svým zrychlením ve všech rychlostních rozsazích mimořádný dopředný tah: permanentní potěšení.

Mercedes-AMG A 35 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 7,4-7,3 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 169-167 g/km<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.</p>