Třída C kupé

Vytvořte si Mercedes-Benz podle vlastních představ!

Třída C ve svém stylu.

Třída C ve vlastním stylu.

Točivý moment

520 Nm až 700 Nm<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p>

Zrychlení

4,7 s až 3,9 s

z 0 na 100 km/h

Výkon

287 kW až 375 kW<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p>

Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé: spotřeba paliva kombinovaná: 9,5 - 9,2 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 217 - 211 g/km;
Mercedes-AMG C 63 kupé: spotřeba paliva kombinovaná: 10,1 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 230 g/km;
Mercedes-AMG C 63 S kupé: spotřeba paliva kombinovaná: 10,1 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 230 g/km<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.</p>

Výrazné prvky vozidla


Výkon na špičkové úrovni.

Model Mercedes-AMG Třídy C kupé v sobě spojuje dechberoucí design, kultivovaného sportovního ducha a nejmodernější techniku. Dokonalá jízdní dynamika a výrazný design podtrhují energický a výrazný vzhled.

Výrazné prvky vozidla


Výkon na špičkové úrovni.

Model Mercedes-AMG Třídy C kupé v sobě spojuje dechberoucí design, kultivovaného sportovního ducha a nejmodernější techniku. Dokonalá jízdní dynamika a výrazný design podtrhují energický a výrazný vzhled.

Na obrázku je Mercedes-AMG C 63 kupé šikmo zepředu.

Exteriér

Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG Třídy C kupé.

Interiér

Na obrázku je hnací ústrojí modelu Mercedes-AMG C 63 S kupé.

Výkon

Design exteriéru


Žádné pochybnosti: opravdová pastva pro oči.

Design exteriéru


Žádné pochybnosti: opravdová pastva pro oči.

 • Mercedes-AMG C 43 4MATIC

  Sportovní vozidla Mercedes-AMG C 43 4MATIC dovedly novou generaci Třídy C k dokonalosti. Tento facelift se vyznačuje inovovaným designem a výraznějším odlišením od standardního provedení linie AMG.

  Na obrázku je Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé zepředu.

  Exteriér Mercedes-AMG

  Na obrázku je model Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé při pohledu ze strany.

  Inovovaný exteriér modelu AMG C 43 4MATIC znamená nekompromisní vstup do světa Mercedes-AMG. Sportovní charakter vozidla vytváří specifický styling AMG se svými dynamickými detaily. Váš model Mercedes-AMG C 43 tak z každé perspektivy projevuje svou jedinečnou osobnost.

  Disky kol AMG z lehké slitiny

  Na obrázku jsou disky kol z lehké slitiny modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.

  19palcové disky kol AMG z lehké slitiny (48,3 cm), vícepaprskové, lakované matnou černou barvou, s leštěným okrajem ráfku, s pneumatikami 225/40 R19 na PN na ráfcích 7,5J x 19H ET33 a pneumatikami 255/35 R19 na ZN na ráfcích 8,5J x 19H ET52

  Výfukový systém AMG Performance, zapínatelný

  Na obrázku je Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé při pohledu zezadu.

  Mimořádný akustický zážitek nabízí zapínatelný výfukový systém AMG Performance. Tři variabilně nastavitelné klapky výfukových plynů Vám umožňují změnit zvuk vozidla stisknutím tlačítka. V závislosti na jízdním programu se změní charakteristika zvuku od decentně komfortního až po maximálně emotivní projev.

 • Mercedes-AMG C 63 a Mercedes-AMG C 63 S

  Model Mercedes-AMG C 63 a Mercedes-AMG C 63 S přináší špičkový výkon, který uvidíte a ucítíte. Mimořádná dynamika se odráží v každém detailu – dominantní design byl při faceliftu ještě zvýrazněn a získal nápadnější a expresivnější podobu než kdykoliv předtím.

  Na obrázku je model Mercedes-AMG C 63 S kupé při pohledu zezadu.

  Exteriér modelu Mercedes-AMG

  Na obrázku je model Mercedes-AMG C 63 / S kupé při pohledu zepředu.

  Nápadný design exteriéru modelu Mercedes-AMG C 63 S vyjadřuje čistý výkon. Dynamický ráz Vašeho vozidla zvýrazní styling AMG – Váš model C 63 S tak ukazuje svou jedinečnou osobnost z každé perspektivy. Nejmodernější technické součásti tvoří základ obdivuhodně agilního zážitku z jízdy.

  Disky kol AMG z lehké slitiny

  Na obrázku jsou disky kol z lehké slitiny modelu Mercedes-AMG C 63 / S kupé.

  19palcová (48,3 cm) /20palcová (50,8 cm) kovaná kola AMG Performance, 5dvoupaprsková, lakovaná matnou černou barvou, s leštěným okrajem ráfku, s pneumatikami 255/35 R19 na PN na ráfcích 9,0J x 19 ET25 a pneumatikami 285/30 R20 na ZN na ráfcích 10,5J x 20 ET57.

  Výfukový systém AMG Performance, zapínatelný

  Na obrázku je výfukový systém Performance modelu Mercedes-AMG C 63 / S kupé.

  Mimořádný akustický zážitek nabízí zapínatelný výfukový systém AMG Performance. Tři variabilně nastavitelné klapky výfukových plynů Vám umožňují změnit zvuk vozidla stisknutím tlačítka. V závislosti na jízdním programu se změní charakteristika zvuku od decentně komfortního až po maximálně emotivní projev.

Design interiéru


Sportovní charakter na dotek.

Design interiéru


Sportovní charakter na dotek.

 • Mercedes-AMG C 43 4MATIC

  Také v interiéru je specifický duch modelů AMG patrný v každém detailu – výsledkem je dokonalé spojení prvotřídního komfortu a sportovního prostředí.

  Na obrázku je design interiéru modelu Mercedes-AMG Třídy C kupé.

  Interiér modelu Mercedes-AMG

  Na obrázku je pohled na interiér modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.

  Interiér modelu C 43 4MATIC Vás uvede do fascinujícího světa AMG. Specifický duch modelů AMG patrný v každém detailu. Výsledkem je dokonalé spojení prvotřídního komfortu a sportovního prostředí. Můžete se těšit na nevšední koncepci interiéru s červenými akcenty a precizně sladěnými designovými prvky.

  Sedadla AMG Performance

  Na obrázku jsou sedadla AMG Performance modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.

  Sedadla AMG Performance pro řidiče a spolujezdce přesně vystihují pravou podstatu filosofie modelů AMG: maximální sportovní charakter při sezení a tím maximální suverenita při ovládání. Ideální boční oporu pocítíte výrazně zejména při dynamických jízdních manévrech.

  Plně digitální displej sdruženého přístroje

  Na obrázku je displej sdruženého přístroje modelu Mercedes-AMG 43 4MATIC kupé.

  U plně digitálního displeje sdruženého přístroje se díky stylům zobrazení „Klasický“, „Progresivní“ a „Sportovní“ můžete rozhodnout, které informace považujete za důležité a jakým způsobem budou zobrazeny. Ostrý obraz displeje o úhlopříčce 31,2 cm (12,3 palce) je velmi dobře čitelný za jakýchkoliv světelných podmínek.

 • Mercedes-AMG C 63 a Mercedes-AMG C 63 S

  Také v interiéru je specifický duch modelů AMG patrný v každém detailu – výsledkem je dokonalé spojení vybraných materiálů a sportovního prostředí.

  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG C 63 S kupé.

  Interiér modelu Mercedes-AMG

  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG C 63 / S kupé.

  Interiér modelu Mercedes-AMG Vám nabízí autentickou atmosféru sportovního vozu. V každém detailu interiéru se odráží filosofie výkonu modelů AMG. Můžete se těšit na dokonale vzájemně sladěné prvky, charakteristické akcenty a sportovní prostředí do posledního detailu.

  Volant AMG Performance

  Na obrázku je pohled na interiér modelu Mercedes-AMG C 63 / S kupé.

  Tento volant AMG je kompletně proveden v elegantní kůži nappa a opatřen perforací v oblasti úchopu. Typický zploštělý tvar AMG je převzat z motoristického sportu a zdůrazňuje sportovní charakter kokpitu. Ergonomicky umístěná tlačítka dotykového ovládání poskytují intuitivní komfort ovládání a podporují soustředěnou jízdu.

  AMG DYNAMIC SELECT

  Na obrázku je menu AMG DYNAMIC SELECT na media displeji modelu Mercedes-AMG C 63 / S kupé.

  Pomocí spínače AMG DYNAMIC SELECT se specifickými jízdními programy AMG lze charakteristiku vozidla dokonale přizpůsobit požadovanému zážitku z jízdy. Řidič si může zvolit některý z předkonfigurovaných programů „Comfort“, „Sport“, „Sport+“, „Kluzko“ a „Race“ (k dispozici pouze pro model C 63 S) – nebo si v programu „Individual“ sestavit vlastní konfiguraci vozidla.

Výbavy AMG


Vytvořte si svůj vůz Mercedes-AMG Třídy C kupé.

Výbavy AMG


Vytvořte si svůj vůz Mercedes-AMG Třídy C kupé.

  Sada AMG Night

  Na obrázku je přední část modelu Mercedes-AMG Třídy C kupé se sadou AMG Night.

  Se sadou AMG Night jsou vybrané prvky exteriéru provedeny v lesklé černé barvě. To vytváří – v závislosti na požadovaném barevném odstínu – buď nápadné kontrasty, nebo plynulé přechody. Ať už vzrušující akcenty, nebo suverénní rezervovanost: v obou případech projevíte svůj smysl pro individuální pojetí dynamického designu.

  Sada AMG carbon exteriér I a II

  Na obrázku je vnější zpětné zrcátko modelu Mercedes-AMG Třídy C kupé se sadou AMG carbon exteriér.

  Prvotřídní materiál se setkává s vysoce výkonným vozidlem: karbonové prvky v exteriéru podtrhují charakter Vašeho vozu Mercedes-AMG a díky nim působí Vaše vozidlo ještě sportovnějším dojmem. Přednosti a efekty materiálu perfektně doplňují filozofii AMG.

  Volant AMG Performance

  Na obrázku je volant AMG Performance modelu Mercedes-AMG Třídy C kupé.

  Tento volant AMG je kompletně proveden v mikrovláknu DINAMICA – pro dokonalý úchop a precizní ovládání. Typický zploštělý tvar AMG je převzat z motoristického sportu a zdůrazňuje sportovní charakter kokpitu. Ergonomicky umístěná tlačítka dotykového ovládání poskytují intuitivní komfort ovládání a podporují soustředěnou jízdu.

  Sedadla AMG Performance

  Na obrázku jsou sportovní sedadla AMG Performance modelu Mercedes-AMG Třídy C kupé.

  Sedadla AMG Performance pro řidiče a spolujezdce přesně vystihují pravou podstatu filosofie AMG: maximální sportovní charakter při sezení a tím maximální suverenita při ovládání. Ideální boční oporu pocítíte výrazně zejména při dynamických jízdních manévrech.

  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.
  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.
  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG C 63 kupé.
  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG C 63 kupé.
  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG C 63 S kupé.
  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG C 63 S kupé.
  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.
  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.
  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG C 63 kupé.
  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG C 63 kupé.
  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG C 63 S kupé.
  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG C 63 S kupé.
  • Exteriér
  • Interiér

  Volba není k dispozici.

  Zvolená linie výbavy obsahuje výhradně výbavy pro exteriér, resp. interiér nové Třídy C kupé.

  • Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé
  • Mercedes-AMG C 63 kupé
  • Mercedes-AMG C 63 S kupé

  Volba není k dispozici.

  Zvolená linie výbavy obsahuje výhradně výbavy pro exteriér, resp. interiér nové Třídy C kupé.

  • Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé
  • Mercedes-AMG C 63 kupé
  • Mercedes-AMG C 63 S kupé

  Kliknout a přetáhnout

  Zvolte dvě varianty výbavy a posuňte ovladač pro jejich vzájemné porovnání.

  Změnit variantu výbavy
  Zvolit variantu výbavy

  Zvolte dvě varianty výbavy pro jejich vzájemné porovnání.

  • Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé
  • Mercedes-AMG C 63 kupé
  • Mercedes-AMG C 63 S kupé
  • Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé
  • Mercedes-AMG C 63 kupé
  • Mercedes-AMG C 63 S kupé

  Výkon


  Příští generace dynamiky.

  Výkon


  Příští generace dynamiky.

  • Mercedes-AMG C 43 4MATIC

   Nápadné sportovní prvky signalizují enormní výkon skrytý pod kapotou. Zdokonalený třílitrový motor V6 se dvěma turbodmychadly spolu s mimořádně agilním pohonem všech kol umožňuje dosažení optimálních hodnot zrychlení.

   Na obrázku je hnací ústrojí modelu Mercedes-AMG C 63 S kupé.

   3litrový motor V6 se dvěma turbodmychadly

   Na obrázku je 3litrový motor V6 se dvěma turbodmychadly modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.

   Motor V6 se dvěma turbodmychadly se vyznačuje enormním výkonem a zároveň nízkými hodnotami spotřeby a emisí. Za svůj špičkový výkon vděčí mimo jiné specifickému zvětšenému výfukovému turbodmychadlu (maximální plnicí tlak 1,1 baru). Obě turbodmychadla jsou uložena blízko motoru a zaručují velmi spontánní odezvu. Hnací ústrojí AMG vizuálně signalizují červené hliníkové ozdobné vložky a nápis AMG na kapotě motoru.

   Převodovka AMG SPEEDSHIFT TCT 9G

   Na obrázku je převodovka AMG SPEEDSHIFT TCT 9G modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.

   V modelu C 43 4MATIC je použita převodovka AMG SPEEDSHIFT TCT 9G, kterou vývojáři společnosti Mercedes-AMG speciálně přizpůsobili pro dynamický prožitek jízdy. Prostřednictvím nezávislé softwarové aplikace se podařilo dosáhnout velmi krátkých časů řazení. Podřazení o několik převodových stupňů níže umožňuje energické zrychlení, zatímco funkce meziplynu v jízdních programech „Sport“ a „Sport+“ se postará o emotivní prožitek jízdy.

   Podvozek AMG RIDE CONTROL

   Na obrázku je podvozek AMG RIDE CONTROL modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.

   Podvozek AMG RIDE CONTROL je Váš klíč k přesvědčivé Performance v každodenním provozu i na závodním okruhu. Adaptivní tlumení nabízí široké rozpětí mezi komfortním a velmi sportovním nastavením. Můžete volit mezi jízdními režimy Comfort, Sport a Sport+ a stisknutím tlačítka kdykoliv přizpůsobit charakteristiku podvozku.

   AMG Performance 4MATIC

   Na obrázku je pohon všech kol AMG Performance 4MATIC modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé.

   Výkonově orientovaný pohon všech kol modelů Mercedes-AMG spojuje špičkovou trakci, jízdní dynamiku typickou pro modely AMG a maximální radost z jízdy. To zajistí rozložení síly v poměru 31 % na přední nápravu a 69 % na zadní nápravu, z něhož je jasně patrný větší důraz na záď vozidla.

  • Mercedes-AMG C 63 a Mercedes-AMG C 63 S

   Závodní atmosféra na silnici a špičkový výkon. Díky obdivuhodnému zrychlení, fascinující příčné dynamice a vynikajícímu záběru nezůstanou v oblasti temperamentu, agility a precizního ovládání žádná přání nesplněná. Základ špičkového výkonu, typického pro modely AMG, tvoří osvědčený 4litrový motor V8 se dvěma turbodmychadly. Další vysoce výkonné součásti v prvotřídní kvalitě zajistí obdivuhodnou agilitu a jízdní stabilitu.

   Na obrázku je model Mercedes-AMG C 63 S kupé při pohledu ze strany.

   4litrový motor V8 se dvěma turbodmychadly

   Na obrázku je 4litrový motor V8 se dvěma turbodmychadly modelu AMG C 63 / S kupé

   Čtyřlitrový motor V8 modelu Mercedes-AMG zaujme razantním nárůstem síly při velmi jemně dávkovatelném výkonu – byl vyroben ve vysoce kvalifikované manufakturní výrobě podle legendárního principu „one man, one engine“. Sadu technologií doplňuje legování hlav a oběžných ploch válců pomocí technologie NANOSLIDE® známé z motoristického sportu.

   9stupňová sportovní převodovka AMG SPEEDSHIFT MCT

   Na obrázku je 9stupňová sportovní převodovka AMG SPEEDSHIFT MCT modelu Mercedes-AMG C 63 / S kupé.

   S 9 převodovými stupni, funkcí RACE START a funkcí meziplynu umožňuje tato převodovka mimořádně dynamické zrychlení, nejkratší časy řazení a úsporný způsob jízdy. Díky důslednému zdokonalování hardwaru a softwaru se podařilo dále optimalizovat reakční časy. Řadicí povely řidiče mohou být nyní realizovány tak rychle jako nikdy předtím. Procesy řazení probíhají bez přerušení tažné síly. Další předností 9stupňové sportovní převodovky AMG SPEEDSHIFT MCT je mimořádně rychlé a spontánní řazení o několik stupňů dolů. Řidič tak může pomocí funkce kickdown přejít z 9. stupně rovnou na 6. stupeň nebo z 5. stupně na 2. stupeň. Funkce Race Start podporuje nejlepší možné zrychlení ze zastavení jako při startu v motoristickém sportu.

   Sportovní podvozek AMG RIDE CONTROL

   Na obrázku je touchpad modelu Mercedes-AMG C 63 / S kupé.

   Sportovní podvozek AMG RIDE CONTROL je Váš klíč k přesvědčivému výkonu v každodenním provozu i na závodním okruhu. Adaptivní tlumení nabízí široké rozpětí mezi komfortním a velmi sportovním nastavením. Můžete volit mezi jízdními režimy Comfort, Sport a Sport+ a stisknutím tlačítka kdykoliv přizpůsobit charakteristiku podvozku.

   Uzávěrka diferenciálu zadní nápravy AMG

   Na obrázku je uzávěrka diferenciálu AMG modelu Mercedes-AMG C 63 / S kupé.

   V modelu Mercedes-AMG C 63 se zdokonalená, elektronicky řízená uzávěrka diferenciálu AMG přizpůsobená nové zadní nápravě stará o výrazně optimalizovanou trakci a jízdní stabilitu na mimořádně sportovní úrovni.

  Porovnání motorů


  Srdcem pohonu AMG je motor.

  Porovnání motorů


  Srdcem pohonu AMG je motor.

  Na obrázku jsou motory modelu Mercedes-AMG C 43 4MATIC kupé a Mercedes-AMG C 63 / C 63 S kupé.

  Zvolit motor

  • Manuál
  • Automatická převodovka

  Motorová nafta

  Vozidlo se zážehovým motorem (Super, Super Plus)

  Alternativní

  Motorová nafta

  Vozidlo se zážehovým motorem (Super, Super Plus)

  Alternativní

  Zvolit porovnání motorů

  • Manuál
  • Automatická převodovka

  Motorová nafta

  Vozidlo se zážehovým motorem (Super, Super Plus)

  Alternativní

  Motorová nafta

  Vozidlo se zážehovým motorem (Super, Super Plus)

  Alternativní

  Porovnejte různé motory modelu Mercedes-AMG Třídy C kupé.
  Zavřít

  Porovnání motorů.

  Zvolte dva motory pro zobrazení jejich technických údajů v přímém srovnání.

  Zvolit motor
  Zvolit porovnání motorů
  Porovnat

  Vybrat typ motoru