Nové modely Mercedes-AMG Třídy E sedan.

Na obrázku je interiér modelu Mercedes-Benz Třídy E sedan.

Vyzkoušejte si jízdu v nové Třídě E!

Protože jízda v Mercedesu se musí zažít na vlastní kůži.

Protože jízda v Mercedesu se musí zažít na vlastní kůži.

Na obrázku je Mercedes-Benz Třídy E sedan při pohledu zezadu.

Stále máte zájem poznat Třídu E osobně?

Zarezervujte si zkušební jízdu jednoduše online.

Zarezervujte si zkušební jízdu jednoduše online.

Mercedes-AMG E 53 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 8,8-8,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 200-194 g/km;
Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 11,6 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 267 g/km<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.</p>

Točivý moment

520 Nm až 850 Nm<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p>

Zrychlení

4,5 s až 3,4 s

z 0 na 100 km/h

Výkon

320 kW až 450 kW<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p>

Výrazné prvky vozidla


Energický jako sportovní vůz, profesionální jako sedan pro podnikatele.

Nová Třída E sedan Mercedes-AMG je tradičním představitelem sedanu plně orientovaného na výkon. Na tom se ani v budoucnu nic nezmění. S tímto modelem zvládnete bez stresu dorazit na obchodní jednání, ale zároveň si v něm můžete vychutnat sportovní jízdu.

Výrazné prvky vozidla


Energický jako sportovní vůz, profesionální jako sedan pro podnikatele.

Nová Třída E sedan Mercedes-AMG je tradičním představitelem sedanu plně orientovaného na výkon. Na tom se ani v budoucnu nic nezmění. S tímto modelem zvládnete bez stresu dorazit na obchodní jednání, ale zároveň si v něm můžete vychutnat sportovní jízdu.

Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG Třídy E sedan.

Exteriér

Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG Třídy E sedan.

Interiér

Na obrázku je Mercedes-AMG Třídy E sedan.

Výkon

Design exteriéru


Druhou šanci pro první dojem nedostanete.

Design exteriéru


Druhou šanci pro první dojem nedostanete.
 • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+

  Vstup Třídy E do světa Driving Performance se ještě intenzivněji projevuje v novém modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ s jeho po všech stránkách emotivním a dynamickým designem. Zcela nově navržený vzhled přední části dodává výkonné Třídě E ještě energičtější vzhled.

  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Maska chladiče specifická pro AMG

  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při pohledu zepředu.

  Při prvním kontaktu s novým modelem Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ zaujme maska chladiče ve specifickém designu AMG ve tvaru písmene A a přepracovaný přední nárazník se speciálním chromovaným předním splitterem a modifikovanými otvory pro přívod vzduchu. Nepřehlédnutelný je také nový design plochých světlometů LED.

  Zadní nárazník AMG a výfukový systém AMG

  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.

  Nový vzhled zadní části je působivý ve všech ohledech díky dvoudílným zadním světlům s novým designem vnitřní části a také díky novému zadnímu nárazníku a přepínatelnému výfukovému systému AMG se specifickými kulatými dvojitými koncovkami. Přesně tak jsme si to také představovali – nápadný, ale nevtíravý vzhled.

  Kola AMG z lehké slitiny

  Na obrázku jsou kola AMG z lehké slitiny modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Design exteriéru modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ působí díky svému nápadnému stylingu AMG dynamicky, i když vozidlo stojí. Výrazné detaily jako nové, aerodynamicky optimalizované 19palcové disky kol AMG z lehké slitiny (48,3 cm) v designu pěti dvojitých paprsků přitom zdůrazňují zaměření vozidla na výkon.

 • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ a Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Výrazy jako "sportovní vlastnosti" nebo "dynamika" jsou v souvislosti se sportovními vozy často zmiňovány. Ale modely řady 63 Mercedes-AMG Třídy E splňují toto tvrzení již na první pohled: vyzařují výkon, i když stojí. A jejich výrazný vzhled vzbuzuje respekt.

  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan.

  Maska chladiče specifická pro AMG

  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan při pohledu zepředu.

  Markantní maska chladiče specifická pro AMG ve tvaru písmene A a exkluzivní přední nárazník AMG v designu křídla proudového letadla s novým předním splitterem a modifikovanými otvory pro přívod vzduchu podtrhují sebevědomý vzhled na první pohled. Efektně doplněné výraznějším novým designem LED světlometů.

  Zadní nárazník AMG a koncovky výfuku specifické pro AMG

  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.

  Díky celkově dynamičtějšímu designu vyzařuje Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ nyní ještě intenzivněji fascinující sílu. Tento dojem umocňují designové prvky jako dvoudílná zadní světla, nový zadní nárazník s difuzorem, koncovky výfuku specifické pro model S a nová 20palcová (50,8 cm) kola AMG z lehké slitiny v designu 5 dvojitých paprsků.

  Kola AMG z lehké slitiny

  Na obrázku je exteriér modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan.

  Kola AMG z lehké slitiny jsou nedílnou součástí každého modelu Mercedes-AMG, a to nejen po technické stránce. Neodmyslitelná jsou také jako poutavý designový prvek. Nová kolekce zahrnuje 19palcová (48,3 cm) a 20palcová (50,8 cm) kola, 20palcová navíc jako kovaná kola. Přehlídka může začít.

Design interiéru


Objevte fascinující nové detaily.

Design interiéru


Objevte fascinující nové detaily.
 • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+

  Interiér nových modelů přivítá cestující specifickou výbavou AMG, luxusními materiály a multimediálním systémem MBUX nejnovější generace. Výkon ještě nikdy nebyl tak hmatatelný – nová generace volantu AMG Performance nabízí precizní reakce a díky tlačítkům AMG na volantu Vaše koncentrace nikdy nepoleví.

  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Touchpad ve středové konzole

  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  S touchpadem ovládáte displej MBUX stejně jako u chytrého telefonu. Kolem plochy jsou uspořádány další ovládací prvky. Kdykoliv tak máte přímý přístup k důležitým funkcím, jako například k jízdním programům AMG DYNAMIC SELECT, funkcím vozidla, navigaci nebo telefonování.

  Sedadla AMG Performance

  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Sedadla AMG Performance čalouněná kůží nappa černá / šedá titanium pearl s červeným kontrastním prošitím, dostupná za příplatek pro řidiče a spolujezdce, přesně vystihují pravou podstatu filosofie AMG: maximální sportovní charakter při sezení a tím maximální suverenita při ovládání. Navíc představují výrazný optický prvek.

  Digitální kokpit

  Na obrázku je kokpit modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Oba displeje, pro sdružený přístroj a multimediální ukazatele, opticky splývají pod jedním společným skleněným krytem do širokoúhlého kokpitu. U sdruženého přístroje může zákazník přepínat mezi třemi vzhledy zobrazení AMG „Modern Classic“, „Sport“ a „Supersport“. Velmi výrazný je režim „Supersport“ s velkým otáčkoměrem uprostřed a doplňujícími informacemi v podobě sloupcových diagramů, které jsou umístěny vlevo a vpravo vedle otáčkoměru.

 • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ a Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Emoce vzbuzuje design ukazatelů specifický pro AMG, například režim „Supersport“ s otáčkoměrem uprostřed. Díky AMG TRACK PACE můžete analyzovat své řidičské umění na uzavřených tratích. A v kombinaci se sadou AIR-BALANCE se můžete poprvé obklopit exkluzivní vůní AMG #63.

  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan.

  Nová generace volantů AMG

  Na obrázku je volant modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan.

  Vše pod kontrolou: nová generace volantů AMG Performance zaručuje perfektní úchop a precizní reakce. A volanty přesvědčí také vzhledem: tříramenný design, dole zploštělý, v oblasti úchopu perforovaný, s tlačítky dotykového ovládání, hliníkovými řadicími pádly a s tlačítky AMG na volantu.

  Digitální kokpit

  Na obrázku je kokpit modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan.

  Prostřednictvím plně digitální kokpitu se dvěma displeji s vysokým rozlišením lze vozidlo ovládat stejně intuitivně jako chytrý telefon. Při navigování splyne virtuální svět s tím skutečným, když se na digitálním displeji zobrazí graficky znázorněné navigační pokyny a dopravní informace v živých obrazech.

  Multimediální systém MBUX se sdruženým přístrojem a designem ukazatelů specifickým pro AMG

  Na obrázku je kokpit v modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan.

  Emoce vzbuzuje design ukazatelů specifický pro AMG, například režim „Supersport“ s otáčkoměrem uprostřed. Díky AMG TRACK PACE můžete analyzovat své řidičské umění na základě časů jednotlivých kol na uzavřených tratích. Media displej ovládáte pomocí touchpadu stejně jako chytrý telefon.

  Sedadla AMG Performance

  Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan.

  O sportovně laděné prostředí s nádechem exkluzivity v interiéru se za příplatek starají sedadla AMG Performance čalouněná kůží nappa v barvě černá / šedá titanium pearl se žlutým kontrastním prošitím. Řidič i spolujezdec v nich díky zdokonalené boční opoře zůstanou v bezpečné poloze i při dynamickém způsobu jízdy a maximální suverenitě při ovládání.

Výbavy AMG


Individualita není jen souhrn všech vlastností.

Výbavy AMG


Individualita není jen souhrn všech vlastností.

  Sada AMG Night

  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Se sadou AMG Night jsou vybrané prvky exteriéru provedeny v lesklé černé barvě. Tím – v závislosti na požadovaném barevném odstínu – vznikají buď nápadné kontrasty, nebo plynulé přechody. Ať už atraktivní akcenty, nebo suverénní rezervovanost: v obou případech projevíte svůj smysl pro individuální pojetí dynamického designu.

  Sada AMG carbon exteriér I a II

  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Prvotřídní materiál se setkává s vysoce výkonným vozidlem: karbonové prvky v exteriéru podtrhují výkonný charakter Vašeho vozu Mercedes-AMG a díky nim Vaše vozidlo působí ještě sportovnějším dojmem.
  Přednosti a efekty materiálu dokonale ladí s filozofií AMG.

  Sada sedadel AMG Performance High-End

  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Perfektní boční opora pro dynamické jízdní manévry – v kombinaci s vytříbenou estetikou a komfortem: sportovní sedadla AMG Performance High-End ovládají všechny disciplíny. Nastavte si bočnice sedadla prostřednictvím funkce ortopedického sedadla a pomocí elektrického ovládání přizpůsobte polohu sezení. Navíc si můžete individuálně zvolit kožené čalounění s integrovaným vyhříváním sedadla.

  AMG TRACK PACE

  Na obrázku je displej s AMG TRACK PACE v modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  AMG TRACK PACE promění Vaše vozidlo AMG ve Vašeho virtuálního závodního inženýra. Prostřednictvím časů okruhu, sektoru, zrychlení a také vybraných telemetrických údajů v reálném čase můžete na uzavřených závodních okruzích cíleně analyzovat a zlepšovat své řidičské dovednosti.

  Vysoce výkonná keramická kompozitní brzdová soustava AMG

  Na obrázku je vysoce výkonná keramická kompozitní brzdová soustava AMG modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

  Spolehlivost v extrémních situacích, i po opakovaném maximálním brzdění: vysoce výkonná brzdová soustava AMG s kompozitními keramickými brzdovými kotouči poskytuje hodnoty zpomalení, na které se můžete spolehnout i v mimořádných situacích. Navíc je lehčí než běžné brzdové soustavy – menší neodpružená hmota pro vyšší jízdní dynamiku a agilitu.

  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při pohledu zepředu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan při pohledu zepředu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan při pohledu zepředu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při pohledu zepředu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan při pohledu zepředu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan při pohledu zepředu.
  Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.
  • Pohled zepředu
  • Pohled zezadu

  Volba není k dispozici.

  Zvolená linie výbavy obsahuje výhradněvýbavy pro exteriérmodelu Mercedes-AMG Třídy E kombi. 

   

  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Volba není k dispozici.

  Zvolená linie výbavy obsahuje výhradněvýbavy pro exteriérmodelu Mercedes-AMG Třídy E kombi. 

   

  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Kliknout a přetáhnout

  Zvolte dvě varianty výbavy a posuňte ovladač pro jejich vzájemné porovnání.

  Změnit variantu výbavy
  Zvolit variantu výbavy

  Zvolte dvě varianty výbavy pro jejich vzájemné porovnání. 

  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
  • Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

  Výkon


  Trojnásobný účinek.

  Výkon


  Trojnásobný účinek.

  • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+

   Třída E sedan od Mercedes-AMG již dlouho symbolizuje příklad „Business Racer“ u sedanu plně orientovaného na výkon. Objevte výběr nejzajímavějších technických prvků přispívajících k dynamickému zážitku z jízdy, který můžete s vozem Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ zažít a vychutnat si ho.

   Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při bočním pohledu zezadu.

   Sada AMG DYNAMIC PLUS

   Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při bočním pohledu zepředu.

   Sada AMG DYNAMIC PLUS, dostupná v příplatkové výbavě, přináší maximální radost z jízdy a nejlepší možnou agilitu. Spojuje řadu vysoce výkonných součástí do atraktivní sady, která obsahuje nejdůležitější příplatkové výbavy pro další zvýšení jízdní dynamiky. Zážitek z jízdy tak dostává ještě emotivnější rozměr.

   AMG SPEEDSHIFT TCT 9G

   Na obrázku je volně stojící převodovka AMG SPEEDSHIFT TCT 9G modelu Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan.

   Převodovka AMG SPEEDSHIFT TCT 9G ve standardní výbavě je kombinací účinnosti, dynamiky a bezpečnosti. Sportovní řidiče nadchne dynamickou charakteristikou řazení a emotivní funkcí meziplynu a v závislosti na jízdním režimu zvládá sportovně rychlé změny převodového stupně nebo komfortní, sotva postřehnutelné procesy řazení.

   Přepínatelný výfukový systém AMG Performance

   Na obrázku je model Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ sedan při pohledu zezadu.

   Mimořádný akustický zážitek nabízí příplatkový výfukový systém AMG Performance. Variabilně přestavitelné klapky výfukových plynů Vám umožňují změnit zvuk vozidla stisknutím tlačítka. V závislosti na jízdním programu se změní charakteristika zvuku od decentně komfortního až po maximálně emotivní projev.

  • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ a Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+

   Nechte všední den za sebou a zažijte intenzivní výkon se svým individuálně sestaveným modelem Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ nebo E 63 S 4MATIC+ kombi. Nová sada AMG DYNAMIC PLUS s tlačítky AMG na volantu a doplňkovými jízdními programy pro závodní tratě nabízí vášnivým řidičům sportovní charakter bez kompromisů.

   Na obrázku je model Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan při bočním pohledu zezadu.

   AMG DYNAMIC SELECT

   Na obrázku je media displej modelu Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan.

   S pěti jízdními programy (šest u E 63 S 4MATIC+) AMG DYNAMIC SELECT máte s sebou ve voze svého osobního závodního inženýra. V závislosti na situaci nebo náladě můžete sportovní vlastnosti Vašeho vozidla ještě zintenzivnit. Všechny programy jsou také pomocí speciálního symbolu vizuálně zobrazeny ve sdruženém přístroji AMG.

   AMG SPEEDSHIFT MCT 9G

   Na obrázku je volně stojící převodovka AMG SPEEDSHIFT MCT 9G modelu Mercedes-AMG E 63 S 4MATIC+ sedan.

   Převodovka AMG SPEEDSHIFT MCT 9G Vás optimálně podporuje při dynamickém stylu jízdy a každé jízdě dodá atmosféru skutečného motoristického sportu. Sportovně rychlé změny převodových stupňů nebo komfortní, sotva postřehnutelné procesy řazení v závislosti na jízdním režimu: díky devíti převodovým stupňům se motor většinu času nachází v optimálním rozsahu otáček.

   Dynamické uložení motoru AMG

   Na obrázku je detailní záběr na volně stojící motor modelu Mercedes-AMG E 63 4MATIC+ sedan.

   Dynamické uložení motoru AMG řeší u modelu E 63 S 4MATIC+ konflikt mezi co nejměkčím uložením pro vysoký komfort a tvrdým uložením pro větší jízdní dynamiku. V každé jízdní situaci se stará o optimální spojení motoru s karoserií, a umožňuje tak obojí současně.

  Mercedes-AMG E 53 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 8,8-8,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 200-194 g/km;
  Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+ čtyřdveřové kupé: spotřeba paliva kombinovaná: 12,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 285 g/km;
  Mercedes-AMG GT R kupé: spotřeba paliva kombinovaná: 12,4 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 284 g/km;
  Mercedes-AMG GT S Roadster: spotřeba paliva kombinovaná: 11,5 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 262 g/km<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.</p>