Spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 20,8 - 19,5, kombinované emise CO2 v g/km: 0[1]

Registrace EQC


Novinky k novému modelu EQC předem.

Registrace EQC


Novinky k novému modelu EQC předem.

Na obrázku je interiér vozu Mercedes-Benz EQC.

Je očekáván s velkým napětím: nový model EQC. A zatímco první elektrické SUV od společnosti Mercedes-Benz dokazuje svou sílu ještě pouze na testovací dráze, my Vás o něm budeme Vás již dopředu informovat. Buďte mezi prvními, kteří se seznámí s modelem EQC a staňte se součástí elektrifikovaného světa EQ. A jakým způsobem, se dozvíte dále.

Novinky o EQC předem.

Po své registraci obdržíte pravidelně exkluzivní novinky k modelu EQC – a to dříve než všichni ostatní. Nechte se inspirovat, těšte se na elektrizující pohledy a buďte s námi v kontaktu.

Spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 22,2, kombinované emise CO2 v g/km: 0[1]

Registrace EQC.


Registrace EQC.

Získáte elektrizující náhled do EQC světa. Budete od nás dostávat novinky a informace, díky kterým budete připraveni na EQ.

Registrace EQC.


Registrace EQC.

Získáte elektrizující náhled do EQC světa. Budete od nás dostávat novinky a informace, díky kterým budete připraveni na EQ.

Otázky a odpovědi


Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi


Otázky a odpovědi

  • Co je účet Mercedes me?

   Co je účet Mercedes me?

   Prostřednictvím účtu Mercedes me máte přístup do světa Mercedes-Benz. Na portálu Mercedes me pro Vás spojujeme inovativní služby, produkty a nabídky životního stylu od společností Mercedes-Benz, Daimler a našich spolupracujících partnerů, které překračují rámec produktu „Automobil“. Po přihlášení máte přístup k osobním a pro Vás relevantním tématům – a později také k Vašemu vozidlu.

  • Kdy moje registrace nabude účinnosti?

   Kdy moje registrace nabude účinnosti?

   Vaše registrace bude platná, jakmile úspěšně dokončíte proces registrace.

  • Jak mohu dodatečně změnit své osobní údaje?

   Jak mohu dodatečně změnit své osobní údaje?

   V oblasti Vašeho osobního přihlášení máte kdykoliv možnost změnit Vámi zadané osobní údaje. Jednoduše se za tím účelem přihlaste pomocí svých přístupových údajů. Vyvolejte informace o Vaší osobě a své údaje odpovídajícím způsobem upravte.

  • Jaká metoda zabezpečení je používána při přenosu mých osobních údajů do společnosti Mercedes-Benz?

   Jaká metoda zabezpečení je používána při přenosu mých osobních údajů do společnosti Mercedes-Benz?

   Všechny procesy, při nichž jsou do formuláře zadávány osobní údaje a ty jsou přenášeny do společnosti Mercedes-Benz, jsou zabezpečeny. Šifrování Vašich údajů probíhá pomocí protokolu SSL (Secure Sockets Layer), standardu, který je celosvětově používán při přenosu dat mezi odesílatelem a příjemcem.
   Mimochodem: šifrovaný protokol SSL se Vám zobrazí jako zamčený zámek vlevo v řádku prohlížeče.

  Spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 20,8 - 19,5 , kombinované emise CO2 v g/km: 0<p>Údaje o spotřebě elektrického proudu, emisích CO<sub>2</sub> a dojezdu jsou předběžné a byly zjištěny technickou službou. Typové schválení ES a prohlášení o shodě s oficiálními hodnotami ještě nejsou k dispozici. Odchylky mezi údaji a oficiálními hodnotami jsou možné.</p>