Nová Třída V.

Neustále v pohybu.

Po pořízení obsahů mohlo dojít u produktu ke změnám.

Koncepce vozidla


Koncepce vozidla.

S vozem Mercedes-Benz třídy V jsou rodiny na cestách ještě uvolněnější, zažívají dobrodružství ve volném čase ještě intenzivněji a pendlující cestující dosahují svých cílů tak pohodlně a stylově, jako nikdy předtím.

Koncepce vozidla


Koncepce vozidla.

S vozem Mercedes-Benz třídy V jsou rodiny na cestách ještě uvolněnější, zažívají dobrodružství ve volném čase ještě intenzivněji a pendlující cestující dosahují svých cílů tak pohodlně a stylově, jako nikdy předtím.

Je nám líto, ale Váš přístroj tuto funkci nepodporuje.

Je nám líto, ale Váš přístroj tuto funkci nepodporuje.

Pro aktivaci režimu landscape zkuste prosím přístroj otočit. Nebo použijte přístroj s vyšším rozlišením.

Plný života.

Tam, kde se život odehrává: Mercedes-Benz třídy V je přitom – a má vše s sebou.
Na obrázku je rodinný výlet se třemi dětmi a jejich otcem.
Zavřít
Reklamní spot vozu Mercedes-Benz třídy V je plný života: zažijte víkend rodiny bohatý na události.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Znovu prohlédnout
Pro všechny, kdo mají velké plány.
Mercedes-Benz třídy V Vám nabízí místo, které Vás podpoří ve všech životních situacích. Je jedno, zda musíte naložit neohroženou fotbalovou hráčku a její výbavu, nebo se svou rodinou plánujete trasu na jízdních kolech nebo dovolenou na surfu: s vozem Mercedes-Benz třídy V jste vyzbrojeni téměř na každou situaci – a z Vašeho života se stává zážitek.
Na obrázku je Mercedes-Benz třídy V s otevřeným zadním oknem, do kterého matka s dcerou nakládají zavazadla.

Dopravuje rodiny pohodlně do cíle.

Ve voze Mercedes-Benz třídy V si můžete být jistí, že cestujete komfortně a exkluzivně.
Na obrázku je boční detailní pohled na vůz Mercedes-Benz třídy V se třemi dětmi na zadních sedadlech a matkou za volantem.
Zavřít
Vstup do zábavy.
Cesta k cíli Vašich snů vede přes Vaši třídu V. Ať už se jede do hor nebo k moři, s třídou V lze cestující a výbavu dopravit bezpečně a pohodlně kamkoliv. Na další turnaj s celým mundúrem? Žádný problém. Třída V se ráda občas stane i autobusem pro družstvo. Na rodinné dovolené s dětmi včetně jejich hraček a plyšových zvířátek? Ve třídě V najdou všichni hravě útulné místečko. Variabilní koncepce prostoru poskytuje až 8 míst k sezení – a navíc místo na zavazadla.
Na obrázku je koncepce prostoru vozu Mercedes-Benz třídy V shora s místem pro 8 osob.
Dynamická jízda zatáčkami vozu Mercedes-Benz třídy V v linii výbavy AVANTGARDE se sadou AVANTGARDE Sport exteriér.

Tak cenná jako čas strávený s rodinou: třída V se dvěma posuvnými dveřmi.

S jistotou nejlepší vyhlídky.

Mercedes-Benz třídy V. Na to se lze spolehnout.
Na obrázku je nadšenec wakeboardu, který se prochází po pláži se svým wakeboardem pod paží.
Zavřít
Velká legrace, vysoká míra bezpečnosti.
Po nových, náročných trasách na další dovolenou. Po větrných trasách na pláž. Nebo se po vzrušujících aktivitách spokojeně vydat na cestu domů – je mnoho důvodů, proč je třída V pro rodinu ten správný partner. S četnými asistenčními systémy Vás může třída V podpořit v nejrůznějších situacích. Tak pomáhá například asistent při poryvech bočního větru ve standardní výbavě zabránit opuštění stopy při nárazovém bočním větru. Neboť při všech dobrodružstvích, která máte v plánu, chcete mít svou rodinu v dobrých rukách.
Na obrázku je detailní pohled na přístrojovou desku vozu Mercedes-Benz třídy V a aktivovaného asistenta při poryvech bočního větru.
Tím jsme si jisti.
Ve voze Mercedes-Benz třídy V cítíte, že je o Vás nejlépe postaráno. Není divu, protože při jízdě Vás může nejlépe podpořit komplexní koncepce bezpečnosti s četnými asistenčními systémy. Výrazným prvkem mezi mnohými je sada jízdních asistentů: inteligentní kombinace čtyř asistenčních a bezpečnostních systémů, které usnadňují řidiči činnost a poskytují více bezpečnosti.
Na obrázku je detailní pohled na přístrojovou desku vozu Mercedes-Benz třídy V s aktivovaným asistenčním a bezpečnostním systémem.

Přibližuje Vás k Vašim cílům.

Mercedes-Benz třídy V. Nová velikost v obchodním podnikání.
Na obrázku je detailní pohled na ženu za volantem a muže na sedadle spolujezdce ve voze Mercedes-Benz třídy V.
Zavřít
Náležitý úspěch.
Nejen k naladění na večerní akci: třída V okouzluje svým ultimativním prostorovým zvukem. Perfektně vzájemně sladěný systém zesilovačů a reproduktorů Burmester® Surround soundsystém Burmester® je za příplatek dostupný pro třídu V a třídu V AVANTGARDE, a také ve standardní výbavě pro třídu V EXCLUSIVE. podává se svými 15 reproduktory nejvyšší výkony. Aby Vás tento zvukový obraz uchvátil, nemusíte být opravdovým skladatelem. A aby se kvůli obrovskému nadšení nenarušila komunikace ve voze Mercedes-Benz třídy V, jsou hovory řidiče a spolujezdce přenášeny integrovaným mikrofonem zpředu dozadu – čistě a se zesílením.
Na obrázku je detailní pohled na surround soundsystém Burmester® ve voze Mercedes-Benz třídy V.
Pro všechny, kteří žijí svým povoláním.
Lidé s výjimečným povoláním jej často vidí jako poslání. Vědí své: úspěch se neřídí podle hodin. Jako člen klasické skupiny musí člověk například zkoušet celý den, ale i při západu slunce má stále báječnou náladu. Především tehdy, když sedí ve voze Mercedes-Benz třídy V. Zde je možné mít ve stylovém prostředí vše, čím je večer zvláštní: oslavovanou sopranistku nebo hudební hvězdu se svým nástrojem.

Vždy suverénní výstup.

Pro profesní úspěch je užitečná možnost vsadit na věrného spolucestujícího. Obzvláště, když je třída V zárukou exkluzivní mobility.
Večerní záběr s atmosférou ukazuje ženu, která vystupuje z posuvných dveří vozu Mercedes-Benz třídy V.
Zavřít
Působivý noční záběr ukazuje vůz Mercedes-Benz třídy V s otevřenými posuvnými dveřmi.

Lákavý: Mercedes-Benz třídy V se 2 posuvnými dveřmi.

Když mají komfort a elegance systém.
Tak komfortně, jako se s vozem Mercedes-Benz třídy V dosahuje vlastních cílů, tak elegantně funguje také nakládání a vykládání: samostatně otvíravé zadní okno umožňuje mechanické otevírání a zavírání – nezávisle na dveřích zavazadlového prostoru.
Na obrázku je Mercedes-Benz třídy V s otevřeným zadním oknem.

Jet stylově dále, dobře dojet.

Mercedes-Benz třídy V. Prohlášení dobrého vkusu.
Ohromující inscenace vozu Mercedes-Benz třídy V v linii výbavy EXCLUSIVE.
Zavřít
Interiér vozu Mercedes-Benz třídy V v linii výbavy EXCLUSIVE vyzařuje hodnotný půvab VIP salónku.

Proměňuje interiér ve VIP salón. Linie výbavy EXCLUSIVE.

Exkluzivita skrz naskrz.
Kdo profesně dobře postupuje kupředu, přeje si k tomu také vhodné prostředí. Mercedes-Benz třídy V v linii výbavy EXCLUSIVE vychází tomuto nároku vstříc: interpretuje téma luxusu novým, vzrušujícím způsobem. Tak představují ozdobné prvky ve vzhledu kartáčovaného hliníku zvláštní charakteristické znaky. A panoramatické posuvné střešní okno poskytuje cenné doplňkové využití: dojmy z bezprostředního okolí mohou působit na cestující – a slouží jako zdroj inspirace. Jedním z fascinujících příkladů za všechny je – se vším svým stínováním a hrou barev – večerní nebe.
Na obrázku je čelní a boční pohled na vůz Mercedes-Benz třídy V z ptačí perspektivy.

Dobrodružství na stopě.

Mercedes-Benz třídy V. A silnice žije.
Dynamická jízda zatáčkami vozu Mercedes-Benz třídy V se střešním boxem a naloženým zadním nosičem jízdních kol – na cestách za novým dobrodružstvím.
Zavřít
Na obrázku je Mercedes-Benz třídy V se zadním nosičem jízdních kol, který s sebou na každé nové dobrodružství vezme až 4 jízdní kola.

Pro dobrodružství na 2 kolech: zadní nosič jízdních kol až pro 4 jízdní kola.

Box pro všechny případy.
Když se někdo vydává na cesty, má také hodně co vyprávět – a často také co přepravovat. Žádný problém se střešním boxem 400 Mercedes-Benz: poskytuje objem až 400 litrů – a může pojmout až 75 kg zavazadel. S tímto boxem je v pravém smyslu slova všechno uvnitř. Praktický: box se montuje snadno a bezpečně na pevný střešní nosič, který upevníte bez komplikací na střechu vozu Mercedes-Benz třídy V. Tak je střešní box v každém ohledu dokonalou věcí. A jako stvořenou pro další dobrodružství.
Na obrázku je Mercedes-Benz třídy V se střešním boxem, který poskytuje objem až 400 litrů pro příští dobrodružství.
Always on the road.
Příběh pohnutého života začíná nastoupením do vozu Mercedes-Benz třídy V. A může pokračovat až do západu slunce. Odpovědný za to je užitkový a zážitkový faktor třídy V, který vyplývá z jeho velikosti, variability a funkčnosti: běžné vybavení až po kompletní sortiment závodních kol zde najde své místo – což okouzluje nejen úspěšné triatlonisty. Současně lze cestovat uvolněně a bezpečně a s radostí ze stále nových zkušeností. Neboť už za příští zatáčkou může čekat nové dobrodružství.

Neustálé dosahování nových cílů.

Mercedes-Benz třídy V. Když se z života stane zážitek.
Na obrázku je Mercedes-Benz třídy V na pláži a dvě ženy, které chtějí naložit svá závodní jízdní kola.
Zavřít
S uvolněním lépe do cíle.
Multimediální systém COMAND Online Systém COMAND Online je za příplatek dostupný pro třídu V a třídu V AVANTGARDE. Pro třídu V EXCLUSIVE patří do standardní výbavy. Aby bylo možné využívat všech funkcí systému COMAND Online, je třeba mobilní telefon s funkcí Bluetooth®, resp. smartphone s daty. pomáhá řidiči dojet do cíle bezpečně a bez stresu. Rychlá navigace na pevném disku umožňuje dynamické navádění k cíli – v reálném čase a se zohledněním aktuálních dopravních informací. Systém COMAND Online znázorňuje údaje prostřednictvím topografických 3D map. Další pohodlí zajišťují nástroje zábavy a komunikace systému COMAND Online: internetový prohlížeč, Central Media Display, integrovaný pevný disk s kapacitou 80 GB a přehrávač DVD téměř pomáhají zapomenout, že je člověk na cestách – a ne doma v obývacím pokoji.
Na obrázku je detailní pohled na multimediální systém COMAND Online s rychlou navigací na pevném disku.
Oceníte ho zejména při ztížených podmínkách na silnici.
Díky stálému pohonu všech kol 4MATIC[1] si třída V poradí lépe i při ztížených podmínkách na silnici. Tento pohon pomocí velmi dobré trakce zvyšuje jízdní dynamiku a zlepšuje jízdní vlastnosti. Rozdělení síly na přední a zadní nápravu probíhá v poměru 45 :  55. Na kluzkém povrchu lze kola při nedostatečné trakci zabrzdit pomocí elektronického trakčního systému 4ETS. Současně se přenáší hnací moment na kola s dobrou trakcí. Protože se kvůli pohonu všech kol nemění výška vozidla, lze s třídou V i se systémem 4MATIC vjet do běžných garáží, parkovacích domů, pozemních garáží a mycích linek.
Na obrázku je detailní záběr na nápis 4MATIC vozu Mercedes-Benz třídy V.
[1] Dostupné za příplatek jako V 200 d 4MATIC, V 220 d 4MATIC a V 250 d 4MATIC pouze v kombinaci s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS. V 200 d 4MATIC s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotřeba paliva ve městě / mimo město / kombinovaná: 8,6/6,9/7,5 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 199 g/km; emisní třída: C. V 220 d 4MATIC s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotřeba paliva ve městě / mimo město / kombinovaná: 8,6/6,9/7,5 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 199 g/km; emisní třída: C. V 250 d 4MATIC s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotřeba paliva ve městě / mimo město / kombinovaná: 9,0/6,7/7,5 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 199 g/km; emisní třída: C. [*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO₂ a spotřebě elektrické energie“ nových osobních automobilů, které jsou zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).
Pohled v řezu na vůz Mercedes-Benz třídy V ukazuje variantu se 2 jednotlivými sedadly a naloženým jízdním kolem v zadní části vozidla shora.

Také pro spolujezdce s koly: variabilní konfigurace sedadel.

Vítězné typy spolu.

Mercedes-Benz třídy V. A Váš život se stane velkolepým.
Na obrázku jsou 2 energické ženy při tréninku na jízdních kolech a vůz Mercedes-Benz třídy V před kulisou pláže.
Zavřít
Sebastian Kienle a Anja Beranek závodí na svém závodním kole s vozem Mercedes-Benz třídy V a Sebastian Kienle se ve videu zastavuje v boxu.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Znovu prohlédnout
Výzvou je dobrý motor.
Pro energické lady IRONMAN Anju Beranek a Kaisu Lehtonen platí: čím náročnější je úkol, tím intenzivnější je zkušenost. Zastavení pro ně není žádnou volbou. K tomuto krédu se vůz Mercedes-Benz třídy V hodí báječně. Podporuje energické ženy při dosahování stále nových cílů a překonávání hranic – jako věrný průvodce v tréninkových fázích a při závodech. Tak mohou energické lady jednat jako úspěšný tým. A svůj triatlonový životní styl žít na silnici i mimo ni.
Na obrázku je Anja Beranek a Kaisa Lehtonen ve voze Mercedes-Benz třídy V.

V 220 d, prodloužená délka vozidla, s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotřeba paliva ve městě / mimo město / kombinovaná: 7,3/6,4/6,8 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 179 g/km; emisní třída: B. [1][*]

V 250 d, prodloužená délka vozidla, s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotřeba paliva ve městě / mimo město / kombinovaná: 7,1/6,6/6,8 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 179 g/km; emisní třída: B. [1][*]

[1] Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsané metody měření. Jedná se o „hodnoty CO2 NEFZ“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcího nařízení (EU) 2017/1153. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na zvolených příplatkových výbavách.[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO₂ a spotřebě elektrické energie“ nových osobních automobilů, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Výrazné prvky


Výrazné prvky.

Zažijte variabilitu třídy V.

Mnohostranná koncepce vnitřního prostoru činí z vozu Mercedes-Benz třídy V komfortní velkoprostorový sedan s rozličnými možnostmi. Velkoryse ztvárněný interiér je ve věci ergonomie, funkčnosti a designu příkladný.

Výrazné prvky


Výrazné prvky.

Zažijte variabilitu třídy V.

Mnohostranná koncepce vnitřního prostoru činí z vozu Mercedes-Benz třídy V komfortní velkoprostorový sedan s rozličnými možnostmi. Velkoryse ztvárněný interiér je ve věci ergonomie, funkčnosti a designu příkladný.

Na obrázku je opticky, hapticky a ergonomicky fascinující kokpit vozu Mercedes-Benz třídy V.
Na obrázku je opticky, hapticky a ergonomicky fascinující kokpit vozu Mercedes-Benz třídy V

Prostor pro dobrý pocit.

Zážitek pro všechny smysly – opticky, hapticky a ergonomicky. Exkluzivní detaily, jako media displej s vysoce kvalitním skleněným povrchem zdůrazňují hodnotný půvab.

Na obrázku je exkluzivní kokpit vozu Mercedes-Benz třídy V v designu s dokonalým tvarem a výběrem prvotřídních materiálů.

Velkoprostorový kokpit.

Interiér je vybaven kokpitem v designu s dokonalým tvarem a prvotřídními materiály. Panoramatické posuvné střešní oknoPanoramatické posuvné střešní okno je dostupné za příplatek. Patří k rozsahu výbavy třídy V EXCLUSIVE. Vás hýčká ještě větším množstvím světla a vzduchu.

Na obrázku je záběr na zadní část vozidla s 4 komfortními jednotlivými sedadly a otevřenými posuvnými dveřmi.

Prostorový zázrak.

Třída V přepraví až 8 osob a mnoho zavazadel. Ve standardní výbavě jsou v zadní části vozidla umístěna 4 komfortní jednotlivá sedadlaLze na přání zrušit., která lze snadno demontovat.

Na obrázku je vůz Mercedes-Benz třídy V s otevřenými dveřmi řidiče a posuvnými dveřmi.

Prostor pro flexibilitu.

Praktické při úzkých poměrech v dopravě: posuvné dveře na levé straně vozidlaPosuvné dveře vlevo jsou za příplatek dostupné pro třídu V a také ve standardní výbavě pro třídu V AVANTGARDE a třídu V EXCLUSIVE. zajišťují další přístup pro nakládání a vykládání, resp. nastupování a vystupování.

Na obrázku je Mercedes-Benz třídy V v barvě modrá cavansite se samostatně otevřeným zadním oknem.

Nakládání jako ve snu.

Mercedes-Benz třídy V nabízí inteligentní koncepci vnitřního prostoru a mnoho nápadů pro nekomplikované nakládání a vykládání, např. samostatně otvírané zadní okno.Samostatně otvíravé zadní okno je za příplatek dostupné pro třídu V a také ve standardní výbavě pro třídu V AVANTGARDE a třídu V EXCLUSIVE..


Zjistěte více o variabilní koncepci prostoru.

Třída V byla vyvinuta pro všechny radosti života a životní výzvy. A díky variabilní koncepci prostoru dokazuje také v interiéru skutečnou velikost.


Zjistěte více o variabilní koncepci prostoru.

Třída V byla vyvinuta pro všechny radosti života a životní výzvy. A díky variabilní koncepci prostoru dokazuje také v interiéru skutečnou velikost.

Koncepce vnitřního prostoru


Inteligentní koncepce vnitřního prostoru.

Ještě nikdy nebylo možné využívat prostor tak flexibilně, jako ve třídě V.

Koncepce vnitřního prostoru


Inteligentní koncepce vnitřního prostoru.

Ještě nikdy nebylo možné využívat prostor tak flexibilně, jako ve třídě V.

Pohled v řezu na vůz Mercedes-Benz třídy V ukazuje dvě třímístná lavicová sedadla ve vozidle shora.
Pohled v řezu na vůz Mercedes-Benz třídy V ukazuje třímístné lavicové sedadlo a prostor pro zavazadla a objemný náklad shora.
Pohled v řezu na vůz Mercedes-Benz třídy V ukazuje variantu se 2 jednotlivými sedadly a naloženým jízdním kolem v zadní části vozidla shora.
Pohled v řezu na vůz Mercedes-Benz třídy V ukazuje modulární koncepci sedadel vozu Mercedes-Benz třídy V s jednotlivými sedadly a třímístným lavicovým sedadlem shora.
Pohled v řezu na vůz Mercedes-Benz třídy V ukazuje polohu zadních sedadel proti sobě a sklápěcí stolek shora.
Na obrázku je záď vozu Mercedes-Benz třídy V s otevřenými dveřmi zavazadlového prostoru a pohledem na ochranu cestujících před zavazadly jako síť.

Konstrukční délky


Mercedes-Benz třídy V ve 3 různých délkách.

Střižený na míru pro Vaše potřeby: vůz třídy V v délkách kompaktní, dlouhá nebo extra dlouhá.

Konstrukční délky


Mercedes-Benz třídy V ve 3 různých délkách.

Střižený na míru pro Vaše potřeby: vůz třídy V v délkách kompaktní, dlouhá nebo extra dlouhá.

 • Kompaktní

  Na obrázku je kompaktní verze vozu Mercedes-Benz třídy V z boku.

  Délka vozidla

  4,895 m

  Výška vozidla: 1,88 m. Vejde se do téměř každé podzemní garáže!

  Objem zavazadlového prostoru

  610 l

  při maximálně 8 místech k sezení.

 • Dlouhá

  Na obrázku je dlouhá verze vozu Mercedes-Benz třídy V z boku.

  Délka vozidla

  5,14 m

  Výška vozidla: 1,88 m. Vejde se do téměř každé podzemní garáže!

  Objem zavazadlového prostoru

  1030 l

  při maximálně 8 místech k sezení.

 • Extra dlouhá

  Na obrázku je boční pohled na vůz Mercedes-Benz třídy V v extra dlouhé verzi.

  Délka vozidla

  5,37 m

  Výška vozidla: 1,88 m. Vejde se do téměř každé podzemní garáže!

  Objem zavazadlového prostoru

  1410 l

  při maximálně 8 místech k sezení.

Komfort


Komfort.

Špičkové technologie pro všechny smysly.

Komfort


Komfort.

Špičkové technologie pro všechny smysly.

Obrázek ukazuje záběr zblízka na držák tabletu ve třídě V Mercedes-Benz.

Tak se ze zadního lavicového sedadla stane lóže.

Příprava na zábavu a komfort.

Na obrázku je detailní pohled na reproduktor surround soundsystému Burmester® ve voze Mercedes-Benz třídy V.

Koncertní sál na cesty.

Surround soundsystém Burmester®.

Parkovací sada s kamerou 360° podporuje rozsáhle řidiče vozu Mercedes-Benz třídy V při vyhledávání parkovacího místa, parkování a manévrování.

Získání nového přehledu.

Parkovací sada s kamerou 360°.

Na obrázku je detailní záběr na dveřní ovládací jednotku pro ventilaci sedadel pro řidiče, spolujezdce a cestující v zadní části vozidla.

Vaše mobilní komfortní zóna.

Ventilace sedadel pro všechny cestující.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Inteligentní systémy pro více bezpečnosti, komfortu a konektivity.

Průvodce, na kterého se člověk rád spolehne. Třída V Vás prostřednictvím asistenčních a bezpečnostních systémů podporuje v mnoha jízdních situacích a pomáhá Vám bezpečně, uvolněně a suverénně přijet do cíle.

Mercedes-Benz Intelligent Drive


Mercedes-Benz Intelligent Drive.

Inteligentní systémy pro více bezpečnosti, komfortu a konektivity.

Průvodce, na kterého se člověk rád spolehne. Třída V Vás prostřednictvím asistenčních a bezpečnostních systémů podporuje v mnoha jízdních situacích a pomáhá Vám bezpečně, uvolněně a suverénně přijet do cíle.

Adaptivní brzdový asistent.

Adaptivní brzdový asistent<p>Adaptivní brzdový asistent je za příplatek dostupný pro třídu V, třídu V AVANTGARDE a třídu V EXCLUSIVE. Je součástí sady jízdních asistentů za příplatek.</p> pomáhá řidiči udržovat odstup od vozidla jedoucího vpředu a varuje ho při nebezpečí srážky akustickým signálem.

Adaptivní brzdový asistent varuje opticky v případě, že je vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu kratší než stanovená vzdálenost. Zároveň aktivuje systém brzdového asistenta BAS PRO, který – pokud vozidlo brzdí příliš slabě – zesílí brzdný tlak.

LED Intelligent Light System.

LED Intelligent Light SystemLED Intelligent Light System je za příplatek dostupný pro třídu V a také ve standardní výbavě pro třídu V AVANTGARDE a třídu V EXCLUSIVE. přizpůsobí osvětlení světelným a silničním podmínkám a počasí. Zvyšuje schopnost vnímání a usnadňuje práci řidiči.

Adaptivní světlomety se mohou automaticky přizpůsobit jízdní situaci. Asistent dálkových světel napomáhá tomu, že nedochází k oslnění protijedoucích vozidel. Aktivní adaptivní světlomety přestaví světlomety ve směru zatáčky a zlepší osvětlení vozovky.

Asistent jízdy v pruzích.

Asistent jízdy v pruzíchAsistent jízdy v pruzích je za příplatek dostupný pro třídu V, třídu V AVANTGARDE a třídu V EXCLUSIVE v kombinaci se sadou asistentů jízdy v pruzích za příplatek nebo sadou jízdních asistentů za příplatek. pomáhá zabránit nehodám při opuštění jízdního pruhu. Asistent jízdy v pruzích je podle požadovaného provozního stavu aktivní od rychlosti cca 60 km/h.

Multifunkční kamera může rozpoznat ohraničení vozovky a sleduje, zda se vozidlo pohybuje v jízdním pruhu. Při nečekaném opuštění jízdního pruhu upozorní asistent jízdy v pruzích hapticky na přejetí rozpoznaného označení hranic jízdního pruhu.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC založený na radarovém systému<p>Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC je za příplatek dostupný pro třídu V, třídu V AVANTGARDE a třídu V EXCLUSIVE.</p> udržuje odstup od vozidel jedoucích vpředu a podporuje řidiče například při jízdě s častými zastávkami.

Pro udržení bezpečné vzdálenosti aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC samostatně zrychluje a brzdí maximálně s polovičním brzdným výkonem. Pokud rozpozná, že by měl řidič více brzdit, zazní intervalový výstražný tón a rozsvítí se varovný symbol.

Inteligentní technologie 1/2


Mercedes-Benz Intelligent Drive – technologie v detailu.

Komfort zvyšující výkon a příkladná bezpečnost.

Inteligentní technologie 1/2


Mercedes-Benz Intelligent Drive – technologie v detailu.

Komfort zvyšující výkon a příkladná bezpečnost.

Dopravní špička, dlouhé noční jízdy nebo neznámé silnice – Vaše třída V Vás výrazně podpoří zejména ve stresujících situacích. A to zásluhou koncepce, která každou jízdu ve voze Mercedes-Benz promění v bezpečný a jedinečný zážitek: Mercedes-Benz Intelligent Drive. Neboť čas, který strávíte za volantem, patří Vám. Čas pro relaxaci. Čas pro načerpání energie. Abyste svého cíle dosáhli bezpečně, ale také bez stresu.

Mercedes-Benz třídy V s aktivním asistentem udržování odstupu DISTRONIC udržuje automaticky odstup od vozidla jedoucího vpředu a podporuje řidiče například při jízdách po dálnici nebo při jízdách s častými zastávkami.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC

Brzdový asistent voze Mercedes-Benz třídy V rozpozná vozidlo jedoucí vpředu a pomáhá zabránit zadním nárazům.

Adaptivní brzdový asistent

Dynamická jízda vozu Mercedes-Benz třídy V. Asistent při poryvech bočního větru pomáhá zabránit opuštění stopy při nárazovém bočním větru.

Asistent při poryvech bočního větru

Sada asistentů jízdy v pruzích zajišťuje ve voze Mercedes-Benz třídy V více bezpečnosti při udržování a změně jízdního pruhu.

Sada asistentů jízdy v pruzích

Asistent sledování bdělosti může rozpoznat typické známky únavy a varovat řidiče vozu Mercedes-Benz třídy V.

Asistent sledování bdělosti

Mercedes-Benz třídy V se sadou jízdních asistentů podporuje bezpečnou jízdu a pomáhá zabránit nehodám.

Sada jízdních asistentů

Mercedes-Benz třídy V s asistentem sledování mrtvého úhlu pomáhá zabránit nehodám při změně jízdního pruhu, například na dálnicích.

Asistent sledování mrtvého úhlu

Systém PRE-SAFE® může včas rozpoznat kritické jízdní situace a preventivně chránit cestující.

PRE-SAFE®

Asistent sledování dopravních značek podporuje řidiče vozu Mercedes-Benz třídy V zobrazením omezení rychlosti.

Asistent dopravního značení

Parkovací sada se zpětnou kamerou podporuje řidiče vozu Mercedes-Benz třídy V při vyhledávání parkovacího místa a také při parkování a manévrování.

Sada pro parkování se zpětnou kamerou pro couvání

Parkovací sada s kamerou 360° podporuje rozsáhle řidiče vozu Mercedes-Benz třídy V při vyhledávání parkovacího místa a také při parkování a manévrování.

Sada pro parkování s kamerou 360°

Mercedes-Benz třídy V s LED Intelligent Light System variabilně přizpůsobí osvětlení světelným a silničním podmínkám a počasí.

LED Intelligent Light System

Konektivita


Konektivita.

Váš přístup do digitálního světa Mercedes-Benz.

Konektivita


Konektivita.

Váš přístup do digitálního světa Mercedes-Benz.

Zažijte online zesíťování automobilu a vnějšího světa.

Nejlepší spojení s Vaším vozidlem – Mercedes me connect.

Nejlepší spojení s Vaším vozidlem – Mercedes me connect.

S Mercedes me connect zažijete Vy, Váš smartphone a Váš Mercedes-Benz fascinující spojení. Na cestách nebo z domova – s Mercedes me connect si můžete na portálu Mercedes me nebo v aplikaci Mercedes me jednoduše online prohlížet důležité údaje o vozidle, jako počet ujetých kilometrů, tlak vzduchu v pneumatikách a naplnění nádrže. Dálková diagnostika dílů, řešení nehod, údržby a poruch a také systém tísňového volání Mercedes-Benz Vám poskytuje propojenou bezpečnost. Vaše cestovní cíle odešlete pohodlně ze smartphonu do Vašeho vozu Mercedes-Benz. S Live Traffic Information přijmete dopravní situaci téměř v reálném čase. Prognóza času jízdy Vás varuje před dopravními zácpami a navrhne Vám optimální termín odjezdu.

Přihlaste se a využijte další služby, které obohacují a zlehčují Váš všední den.

Takto aktivujete Vaše služby Mercedes me connect.

Takto aktivujete Vaše služby Mercedes me connect.

Nikdo se dnes nemusí zříct digitálního komfortu. Ani Vy ne. Registrujte se proto jednoduše na portálu Mercedes me. Jakmile se přihlásíte, připojí Váš partner Mercedes-Benz Váš účet Mercedes me k Vašemu vozidlu. Následně můžete aktivovat Vaše požadovaná nastavení, aplikace a služby a opět je deaktivovat. Zcela flexibilně, zcela soukromě. Kdykoliv a všude.

Obrázky a filmy


Obrázky a filmy o voze Mercedes-Benz třídy V.

Obrázky a filmy


Obrázky a filmy o voze Mercedes-Benz třídy V.

Boční pohled na vůz Mercedes-Benz třídy V AVANTGARDE s posuvnými dveřmi vpravo a druhými posuvnými dveřmi vlevo.
Mercedes-Benz třídy V na rodinném výletě v horách.
Detailní pohled na vůz Mercedes-Benz třídy V, jedoucí ve slunečném dni po silnici.
Mercedes-Benz třídy V v barvě stříbrná brillant v noční inscenaci s otevřenými levými posuvnými dveřmi.
Sportovní kokpit vozu Mercedes-Benz třídy V. AMG Line se sdruženým přístrojem s barevným displejem a ozdobnými prvky v karbonovém vzhledu.
Mercedes-Benz třídy V EXCLUSIVE s ozdobnými prvky ve vzhledu kartáčovaného hliníku a multifunkční volant čalouněný kůží nappa.
Mercedes-Benz třídy V EXCLUSIVE s metalickým lakováním a panoramatickým posuvným střešním oknem.
Mercedes-Benz třídy V AVANTGARDE s ambientním osvětlením a ozdobnými prvky v dekoru ebenového dřeva.
Jako sportovně exkluzivní se prezentuje Mercedes-Benz třídy V AVANTGARDE s AMG Line.
Mercedes-Benz třídy V s AMG Line se prezentuje sportovně exkluzivním exteriérem.
Záběr na interiér vozu Mercedes-Benz třídy V. Otevřené posuvné dveře a pohodlná zadní sedadla zvou spolujezdce.

Brožura a ceník


Brožura a ceník pro Vaši třídu V.

Brožura a ceník


Brožura a ceník pro Vaši třídu V.

Stáhněte si svoji vlastní brožuru.

Obrázek ukazuje brožuru a ceník pro třídu V Mercedes-Benz v německém a anglickém jazyce a všeobecný katalog Mercedes-Benz.

Stáhněte si svoji vlastní brožuru.

Bezplatná brožura Vám otevře nový pohled z fascinující perspektivy, přiblíží Vám jemné detaily a nabídne podrobné informace o Vámi preferovaném modelu.

Ceník obsahuje kromě cen vozidel a podrobností výbavy také příplatkové výbavy pro individuální ztvárnění Vašeho vozidla Mercedes-Benz.