Sedan třídy S.

Nový business komfort.

Sedan třídy S je synonymem pro hospodárnost a komfort. Pečuje například o tělesnou a duševní pohodu svých cestujících. S komfortními systémy, které na přání povzbudí nebo uvolní. A s asistenčními systémy, které se starají o příkladnou bezpečnost a usnadňují řidiči jeho práci mnohem efektivněji než kdykoliv předtím.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

Kupé třídy S.

Design – dech beroucí kouzlo.

Kupé třídy S vytváří nová měřítka v segmentu luxusních kupé. Přitom nejnovější generace tohoto vozidla snů okouzlí fascinujícím silným vzhledem exteriéru a nezaměnitelným, stylovým designem v luxusním interiéru.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

Třída S kabriolet.

Jízda s otevřenou střechou – wellness pro smysly.

Teplý vzduch, příjemný sluneční svit, neodolatelně měkká kůže a lesklý klavírový lak. Smyslná čistota designu. Jízda v kabrioletu třídy S uvede Vaše smysly do stavu opojení. Komfortněji, luxusněji a inteligentněji už pod širým nebem nemůžete cestovat.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

Sedan třídy S Mercedes-Maybach.

Vrchol automobilové mobility.

Sedan třídy S Mercedes-Maybach sjednocuje tradiční eleganci a maximální luxus. Tento příslib podtrhuje její impozantní vzhled z každé perspektivy. V interiéru Vás přivítá pocit velkorysého prostoru a architektura, která vytváří multifunkční pracovní prostředí a zároveň exkluzivní salón. Se vším komfortem, na který lze jen pomyslet a který můžete očekávat jako cestující první třídy. Řidič tohoto sedanu je skvěle podporován nejmodernějšími asistenčními systémy.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.