Vlastnost 2

Služby Mercedes me connect.1

Se službami Mercedes me connect je vám k dispozici řada služeb: od pomocných služeb pro bezpečnost a údržbu až po nejrůznější navigační služby. Přispívají k vyšší bezpečnosti, většímu komfortu a lepší konektivitě a usnadní tak každý den s vaším vozidlem.

Více služeb pro vás a vaše vozidlo.

Se službami Mercedes me connect je mnoho věcí jednodušších, rychlejších a pohodlnějších – protože služby Mercedes me connect vás podporují, když to potřebujete: od komfortního nastavení vozidla a monitorování vozidla přes mnoho praktických funkcí navigace a konektivity až po řešení údržby. Nezapomeňte: rozsáhlá řešení v případě nehody a poruchy a systém tísňového volání Mercedes-Benz, který v případě potřeby dokáže ušetřit drahocenný čas. Stručně řečeno: všechno jsou to služby, které si toto označení zaslouží.

 

1

Pro využívání služeb je nutná registrace na portálu Mercedes me a souhlas s uživatelskými podmínkami služeb Mercedes me. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí prvotní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit. První aktivace služeb je možná do 1 roku poté, co zákazník provede první registraci nebo uvedení do provozu, podle toho, co nastane.