Marco Polo HORIZON. Stylové dobrodružství.

Od 1.116.500 Kč bez DPH

Konfigurátor

Zážitek, o kterém ostatní sní.

Cestovní automobil pro stylové dobrodružství.

Marco Polo HORIZON je vozem pro všechny, kteří rádi prožívají dobrodružství spontánně a stylově, přičemž vás do vysněného cíle doveze pohodlně s výkonem a jízdním komfortem osobního automobilu.

Se špičkovou motorizací 300 d o výkonu 176 kW (239 PS) navíc budete na cestách obzvlášť suverénní.

Jeho příjemný interiér zve k občasnému načerpání nových sil a po dni plném zážitků je díky dvěma komfortním lůžkům k dispozici až pět míst pro spaní. Stejně individuální jako vaše cíle jsou i možnosti výbavy: od komfortu a designu přes multimédia až po asistenční systémy.

To nejlepší na závěr: Marco Polo HORION oceníte i ve všední den jako běžný cestovní vůz. To především díky jeho pohodlí, variabilnímu vnitřnímu konceptu i faktu, že je nižší než dva metry a je vhodný pro běžné garáže.

 

Stylovější dobrodružství.

Speciální modelová řada ArtVenture.

Užijte si své dobrodružství ještě stylověji ve speciální modelu ArtVenture. Originální vzhled vašemu vozu zajistí tři volitelné dekorační prvky po bocích, nebo akvamarínový měch střešního lůžka, jenže je navíc vybaven prostorným čelním oknem. Model ArtVenture navíc nabízí další prvky výbavy, které ještě zvýší jeho exkluzivitu - například elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru EASY-PACK.

Metalické barevné odstíny

Speciální model je dostupný se šedým metalickým grafitovým, šedým metalickým selenitovým lakem, nebo bílým metalickým lakem v provedení crystal rock.

Výrazný měch

V souladu s foliemi na boku vozu je i měch vyveden v akvamarínové barvě.

Elegantní folie

Pro boční strany vozu jsou k dispozici tři volitelné dekorace, všechny v matně černé barvě s akvamarínovými detaily.

Velké čelní okno

Prostorné čelní okno v měchu výklopné střechy propouští do prostoru střešního lůžka čerstvý vzduch.

Volitelná designová a komfortní výbava

Elektricky otevírací víko zavazadlového prostoru EASY-PACK a ambientní osvětlení na spodním okraji kuchyňské linky patří k vrcholným prvkům dostupné výbavy.

Zvláštní model ArtVenture je k dispozici pro Marco Polo, Marco Polo HORIZON a Marco Polo ACTIVITY od října 2019.
[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum