Marco Polo HORIZON | Cestovní automobily Mercedes-Benz

Marco Polo HORIZON. Stylové dobrodružství.

Od 1.165.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Zážitek, o kterém ostatní sní.

Cestovní automobil pro stylové dobrodružství.

Marco Polo HORIZON je objevem pro všechny, kteří chtějí spontánně a stylově cestovat za dobrodružstvím. Díky novému, intuitivně ovladatelnému multimediálnímu systému MBUX Vás pohodlně dopraví do cílů Vašich snů. Jeho důmyslný příjemný interiér zve k občasnému čerpání nových sil. A pro regenerační spánek je k dispozici až 5 pohodlných míst na spaní. Nad rámec rozsáhlé standardní výbavy vůz Marco Polo HORIZON poskytuje řadu možností výbav, pomocí kterých můžete své vozidlo dále přizpůsobit svým osobním potřebám.

AIRMATIC - Zaručený prvotřídní jízdní komfort.

Komfortní

Vzduchové odpružení se automaticky přizpůsobí aktuální jízdní situaci a stavu vozovky a zajistí tak maximální jízdní komfort v každé situaci.

Samostatný

Ať už dálnice nebo vyjetá polní cesta: Vzduchové odpružení AIRMATIC může přizpůsobit podvozek danému terénu. Tlumicí efekt lze samočinně regulovat u každého kola.

Bezpečně

Integrovaná automatická regulace světlé výšky vozidla zajišťuje konstantní udržování světlé výšky vozidla i při velkém zatížení. To rovněž přispívá k vyšší bezpečnosti jízdy a většímu jízdnímu komfortu.

Stylovější dobrodružství.

Speciální modelová řada ArtVenture.

Užijte si své dobrodružství ještě stylověji ve speciální modelu ArtVenture. Originální vzhled vašemu vozu zajistí tři volitelné dekorační prvky po bocích, nebo akvamarínový měch střešního lůžka, jenže je navíc vybaven prostorným čelním oknem. Model ArtVenture navíc nabízí další prvky výbavy, které ještě zvýší jeho exkluzivitu - například elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru EASY-PACK.

Metalické barevné odstíny

Speciální model je dostupný se šedým metalickým grafitovým, šedým metalickým selenitovým lakem, nebo bílým metalickým lakem v provedení crystal rock.

Výrazný měch

V souladu s foliemi na boku vozu je i měch vyveden v akvamarínové barvě.

Elegantní folie

Pro boční strany vozu jsou k dispozici tři volitelné dekorace, všechny v matně černé barvě s akvamarínovými detaily.

Velké čelní okno

Prostorné čelní okno v měchu výklopné střechy propouští do prostoru střešního lůžka čerstvý vzduch.

Volitelná designová a komfortní výbava

Elektricky otevírací víko zavazadlového prostoru EASY-PACK a ambientní osvětlení na spodním okraji kuchyňské linky patří k vrcholným prvkům dostupné výbavy.

Zvláštní model ArtVenture je k dispozici pro Marco Polo, Marco Polo HORIZON a Marco Polo ACTIVITY od října 2019.
[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum