Adaptér pro digitální služby Mercedes PRO.

Organizujte si profesionálně svůj vozový park.

„Adaptéry pro digitální služby“ usnadňují organizaci každodenní práce stejně jako vyhodnocení Vašeho vozového parku. K rozsahu služeb patří zaznamenávání všech služebních jízd a jednodušší komunikace mezi manažerem vozového parku a řidiči. Navíc už nezmeškáte žádný termín servisní prohlídky, protože Vás nástroj pro správu vozidel včas upozorní na potřebnou údržbu. Plánování tras bude mnohonásobně jednodušší. Manažer vozového parku má totiž neustále přehled o poloze vozidel a pomocí důležitých informací o vozidle může rychle a flexibilně plánovat trasy. Všechny služby Mercedes PRO connect Vám pomáhají lépe plánovat a koordinovat svůj vozový park.

Přehled Vašich výhod.

Überblick über die gesamte Fahrzeugflotte

Přehled o celkovém vozovém parku.

 
Optimierte Wartungsplanung

Optimalizované plánování údržby.

 

Obsažené služby.

  1. Elektronická správa jízd

  2. Řešení údržby a oprav

  3. Komunikace s vozovým parkem

  4. Stav vozidla

  5. Polohové služby

1

Služby Mercedes PRO connect jsou k dispozici pro vozidla eVito, která byla vyrobena od 03/2019. Pokud máte dotazy ohledně dostupnosti služeb Mercedes PRO pro Vaše vozidlo eVito, obraťte se na svého místního prodejce.

2

U vozidel s výbavou Pokračující chod motoru (MW1) existují funkční omezení u služeb Mercedes PRO connect „Elektronická správa jízd“ a „Elektronická kniha jízd“. Při aktivaci funkce Možnost chodu motoru bez klíčku ve spínací skříňce je rozpoznána pouze jedna jízda.

3

Ovládání aplikace Mercedes PRO connect App během jízdy není povoleno. Jinak hrozí nebezpečí, že bude odvedena Vaše pozornost od dopravní situace a tím ohrozíte sebe i druhé. Dodržujte také zákonné předpisy země, ve které se právě nacházíte.

4

Podle trhu má řidič až 3 možnosti kategorizace jízd: obchodní jízda, soukromá jízda nebo pracovní cesta.

5

Aktuální polohu vozidla lze zobrazit pouze tehdy, pokud má řidič propojený svůj chytrý telefon se zapojeným adaptérem Mercedes PRO Adapter.

6

Zobrazení polohy se provádí pouze u typu jízdy „služební jízda“.

Kompatibilní modely a aplikace.

Vozidla a modely

Vito 639 od 11/2010, Vito 447 od 10/2014 do 04/2019, Sprinter 906 od 04/2006

Nástroj pro správu vozidel
Aplikace Mercedes PRO Adapter App
Aplikace Mercedes PRO connect App

Uvítací nabídka: Otestujte službu zdarma po dobu dvanácti měsíců!

Dokonalá příležitost objevit efektivitu služby Mercedes PRO connect: Využívejte ji díky naší uvítací nabídce zadarmo po dobu až dvanácti měsíců! O nabídce se informujte u svého autorizovaného dealera Mercedes-Benz.

Lorem Ipsum