Digitalizované záznamy.

Jednoduchá evidence a dokumentace každé jízdy.

Naše nabídka.

Sledování a zaznamenávání používání vozidel ve Vašem vozovém parku bude s Mercedes PRO connect snadnější než kdykoli předtím. Každá jízda se zaznamená zcela automaticky a máte ji k dispozici ve svém nástroji pro správu vozidel a v aplikaci Mercedes PRO connect App1.

Elektronická správa jízd.

Budete mít rychle k dispozici důležité údaje k vozidlům svého vozového parku, jako jsou ujeté trasy.2

 

Elektronická kniha jízd.

Získejte stisknutím tlačítka podepsané PDF pro daňové prohlášení32.

 

 

1

Ovládání aplikace Mercedes PRO connect App během jízdy není povoleno. Jinak hrozí nebezpečí, že bude odvedena Vaše pozornost od dopravní situace a tím ohrozíte sebe i druhé. Dodržujte také zákonné předpisy země, ve které se právě nacházíte.

2

U vozidel s výbavou Pokračující chod motoru (MW1) existují funkční omezení u služeb Mercedes PRO connect „Elektronická správa jízd“ a „Elektronická kniha jízd“. Při aktivaci funkce Možnost chodu motoru bez klíčku ve spínací skříňce je rozpoznána pouze jedna jízda.

3

Pokud chcete „digitální knihu jízd“ používat pro daňovou evidenci, měli byste se nejdříve informovat, zda forma a dostupné informace odpovídají daňově právním předpisům Vašeho místního finančního úřadu.

Digitalizované záznamy při používání.

Neustálý přehled o důležitých údajích vozového parku.

Součásti Mercedes PRO connect.

Získejte více informací o součástech Mercedes PRO connect, které umožňují komunikaci mezi manažerem vozového parku, řidiči a vozidly a především – podstatně ji usnadňují.

Uvítací nabídka: Otestujte službu zdarma po dobu dvanácti měsíců!

Dokonalá příležitost objevit efektivitu služby Mercedes PRO connect: Využívejte ji díky naší uvítací nabídce zadarmo po dobu až dvanácti měsíců! O nabídce se informujte u svého autorizovaného dealera Mercedes-Benz.

Lorem Ipsum