Vaše údaje. Naše odpovědnost.

Naše zásady.

Za pomoci údajů, které jsou maximálně chráněné, Vám transparentním způsobem pomáháme optimalizovat Vaši každodenní práci.
Daten leisten viel für Sie

Data Vám přinášejí mnoho výhod.

 
Sie behalten stets die Kontrolle

Udržíte si vždy kontrolu.

 
Höchste Sicherheit für Ihre Daten

Maximální bezpečnost pro Vaše údaje.

 

Podrobné informace.

  1. Využití dat
  2. Kontrola
  3. Bezpečnost
Data Vám přinášejí mnoho výhod.

Svá vozidla máte stále pod dohledem.

Našim cílem je udělat Vaše každodenní řízení vozového parku co možná nejjednodušší. Údaje v reálném čase Vám mohou ukázat, kde se nacházejí Vaše vozidla na služební cestě, rovněž mohou identifikovat určité stavy vozidla a názorně ukázat, nakolik ekonomicky Váš vozový park pracuje.

Stav vozidla.

Ať už stav paliva, brzdy, tlak v pneumatikách nebo voda do ostřikovačů - díky přenosu dat máte stále přehled o určitých stavech Vašich vozidel. Tak můžete předvídavě plánovat a šetřit čas i náklady.

Lokalizace. 

Vždy víte, kde se Vaše vozidla na služební cestě nacházejí - optimalizujte vytížení a řiďte svůj vozový park za pomoci lokalizačních údajů ještě účinněji – pro co nejlepší koordinaci a prediktivní plánování tras.

Styl jízdy. 

Analyzujte různé styly jízdy a optimalizujte spotřebu paliva nebo energie a opotřebení. Analýzy s velkou vypovídací hodnotou vám pomohou zlepšovat hospodárnost celého vozového parku.

Udržíte si vždy kontrolu.

Vaše údaje patří vám.

Ochrana vašich údajů nám u Mercedes PRO leží na srdci. Proto vám dáváme kontrolu nad vašimi informacemi – kdykoli a v plném rozsahu. Své služby vyvíjíme s rozvahou. Udržíte si dohled nad svými daty a vždy můžete ovládat jejich zpracování.

Režim řidiče.

Máte přehled o všech údajích, které jsou shromažďovány během jízdy. Pomocí různých režimů můžete určit kdy a v jakém rozsahu budou získávána a předávána data.

Správa dat.

Správné informace pro každou práci: Jako majitel společnosti poskytněte svým zaměstnancům přesně data, která pro svou práci potřebují. Se snadnou správou informací ve Vašem podniku Vám pomůže naše koncepce rolí a oprávnění.

Záznam dat.

My v Mercedes PRO chápeme, že okolnosti se mohou změnit. Proto Vám umožňujeme si služby a s nimi související záznam dat kdykoli aktivovat a deaktivovat. Pokud určitá osoba nebo vozidlo opustí Váš podnik, můžete předtím zaznamenané údaje jednoduše vymazat.

 

Maximální bezpečnost pro Vaše údaje.

Určeno jen pro Vás.

Chápeme, že s Vašimi údaji musíme nakládat s maximální citlivostí. Proto vyvíjíme naše systémy podle nejvyšších standardů bezpečnosti. Ukládání na ověřené servery, šifrované způsoby přenosu a autentizace jsou přitom samozřejmostí.

Autentizace.

Všechny přístupy k technické infrastruktuře jsou chráněny dvoufaktorovou autentizací. Tato dvojitá ochrana zaručuje, že do informací mohou nahlížet pouze k tomu oprávněné osoby. V případě pokusů o neoprávněný přístup spustí náš automatizovaný monitoring okamžitě poplach.

Ukládání dat.

Naše servery se nacházejí v ústředním počítačovém centru společnosti Daimler AG a u certifikovaného partnera Microsoft v západní Evropě a splňují veškeré požadavky obecného nařízení EU o ochraně údajů - GDPR. Ke svým údajům máte kdykoli přístup. Automatizované procesy zálohování a zajištění chrání před nežádoucí ztrátou dat.

Šifrování.

Vaše důvěrné informace o firmě a vozidlech si zasluhují tu nejlepší ochranu. Proto používáme pro veškeré údaje zásadně šifrované přenosové cesty. Externí třetí osoby nemají za žádných okolností k Vašim údajům přístup – to zaručuje pocit bezpečí.

Mercedes PRO Portal

Začněte nyní s Mercedes PRO a ještě více si zefektivněte svou podnikatelskou činnost.

  • Veďte své podnikání rychleji a snadněji
  • Zachovejte si přehled
  • Snadná a intuitivní manipulace

Více informací o Mercedes PRO.

Lorem Ipsum