Vylepšená navigace.

Dobrá orientace v každé situaci.

Naše nabídka.

Ten, kdo se všude vyzná, se do cíle dostane rychleji a pohodověji. S Mercedes PRO connect budou vaše vozidla jezdit vždy těmi nejlepšími trasami. V multimediálním systému MBUX máte vždy k dispozici relevantní a aktuální údaje.

Základní zlepšená navigace.1

Dosáhněte svých cílů rychle a s využitím kvalitních informací díky nejlepšímu možnému navádění na trase a aktuálním mapám.

1

Služby „Zlepšená navigace“ můžete tedy využívat pouze v kombinaci s multimediálním systémem MBUX s dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 17,8 cm (7 palců) a navigací (nebo satelitním rádiem pro multimediální služby) nebo s multimediálním systémem MBUX s dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 26 cm (10,25 palce).

Použití vylepšené navigace.

Rychleji do cíle se všemi potřebnými informacemi.

Součásti Mercedes PRO connect.

Získejte více informací o součástech Mercedes PRO connect, které umožňují komunikaci mezi manažerem vozového parku, řidiči a vozidly a především – podstatně ji usnadňují.

Uvítací nabídka: Otestujte službu zdarma po dobu dvanácti měsíců!

Dokonalá příležitost objevit efektivitu služby Mercedes PRO connect: Využívejte ji díky naší uvítací nabídce zadarmo po dobu až dvanácti měsíců! O nabídce se informujte u svého autorizovaného dealera Mercedes-Benz.

Lorem Ipsum