Zlepšená navigace.

Dobrá orientace v každé situaci.

Naše nabídka.

Ten, kdo se všude vyzná, se do cíle dostane rychleji a pohodověji. S Mercedes PRO connect budou Vaše vozidla jezdit vždy těmi nejlepšími trasami – díky relevantním a aktuálním datům.

Základní zlepšená navigace.

Pro Sprinter a třídu V: Dosáhněte svých cílů rychle a s využitím kvalitních informací díky nejlepšímu možnému navádění na trase a aktuálním mapovým podkladům.

XX € měsíčně

Live Traffic Information.

Pro Vito a eVito: Doveďte své řidiče do cíle co nejbezpečněji a bez dopravních omezení pomocí dopravních informací v reálném čase.

XX € měsíčně

Naše nabídka.

Ten, kdo se všude vyzná, se do cíle dostane rychleji a pohodověji. S Mercedes PRO connect budou vaše vozidla jezdit vždy těmi nejlepšími trasami. V multimediálním systému MBUX máte vždy k dispozici relevantní a aktuální údaje.

Základní zlepšená navigace.

Dosáhněte svých cílů rychle a s využitím kvalitních informací díky nejlepšímu možnému navádění na trase a aktuálním mapovým materiálům.

 

Použití zlepšené navigace.

Rychleji do cíle se všemi potřebnými informacemi.

Součásti Mercedes PRO connect.

Získejte více informací o součástech Mercedes PRO connect, které umožňují komunikaci mezi manažery vozového parku, řidiči a vozidly a především – podstatně ji usnadňují.

Naše uvítací nabídka: Otestujte službu zdarma po dobu až 12 měsíců!

okonalá příležitost objevit efektivitu služby Mercedes PRO connect: Využívejte ji díky naší uvítací nabídce zadarmo po dobu až dvanácti měsíců! O nabídce se informujte u svého autorizovaného dealera Mercedes-Benz.

Více informací o Mercedes PRO.

Lorem Ipsum