Základní vylepšená navigace.

Dostaňte se do cíle rychleji se všemi potřebnými informacemi.

Se službami Mercedes Pro connect „Základní vylepšená navigace“ získáte digitální služby pro multimediální systém Vašeho vozidla, který Vám může poskytnout všechny relevantní informace pro předvídatelnější a příjemnější jízdu. Dopravní informace v reálném čase, vždy aktuální mapová data a také nejrůznější funkce multimédií a navigace vám pomohou vždy najít tu aktuálně nejlepší trasu.

Přehled Vašich výhod.

Fahrtziele direkt ins Fahrzeug senden

Poslat cíle jízdy přímo do vozidla.

 
Dynamische Routenführung

Dynamická navigace.

 
Immer aktuelles Kartenmaterial

Vždy aktuální mapa.

 

Obsažené služby.

  1. Live Traffic Information včetně Car-to-X-Communication

  2. Online aktualizace map

  3. Funkce multimédií

  4. Navigační funkce včetně „Send2Car“

1

Mapy nelze online aktualizovat pro vozidla, u kterých nebyly mapy aktualizovány po dobu několika měsíců, zejména protože byla služba deaktivovaná, nebylo dostatečně dlouho zapnuté zapalování nebo protože nebylo dostatečné spojení s mobilní sítí. V takovém případě se musí provést manuální aktualizace map pomocí USB flash disku nebo prostřednictvím servisu Mercedes-Benz. Další informace najdete na portálu Mercedes PRO Portal.

2

K tomu je zapotřebí další objem dat prostřednictvím „Internetu ve vozidle“, který můžete získat u mobilního operátora. „Internet ve vozidle“ je k dispozici jen ve vybraných zemích. Další informace získáte u svého obchodníka Mercedes-Benz.

3

Při zaslání místa pomocí funkce „Send2Car“ se může stát, že se v důsledku okolností ve vozidle zobrazí stejná nebo podobná cílová adresa s cílovými souřadnicemi.

Kompatibilní modely a aplikace.

Vozidla a modely

Sprinter 907, Sprinter 910

Nástroj pro správu vozidel

Multimediální systém MBUX

Uvítací nabídka: Otestujte službu zdarma po dobu dvanácti měsíců!

Dokonalá příležitost objevit efektivitu služby Mercedes PRO connect: Využívejte ji díky naší uvítací nabídce zadarmo po dobu až dvanácti měsíců! O nabídce se informujte u svého autorizovaného dealera Mercedes-Benz.

Lorem Ipsum